Jump to content

Да ли су вам људи некад досадни и како решавате тај проблем?


Препоручена порука

Дам до знања.

На неки нормалан начин.

Често ме многе ствари не занимају, или једноставно немам времена. Ништа лично.

Деси се да се неко увреди, али једноставно ми поглед заврши на некој другој особи, или се промјени тема.

Нема ту претјераног објашњавања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 41
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ne umem da ne slusam ljude, na zalost. Uvek ih nekako slusam a vrlo cesto su mi dosadni, kao verovatno i ja njima... Mislim da je problem u tome sto su nam razgovori sve manje razmena a sve vise neuroticno "praznjenje" sopstvenih frustracija. Sta da se radi, moramo da trpimo jedni druge jer nam je to jedini nacin da prezivimo ova teska vremena u Srbiji. Trenutno ne  vidim da ima "materijala", u smislu nervnog potencijala, da se to menja na bolje- bar ne u skorije vreme. Sta reci, dace Bog da bude bolje...

Btw, Srbin ume ili da zapoveda ili da slusa. Protece jos dosta vode dok naucimo da komuniciramo i shvatimo da osim ILI/ILI moze sasvim lepo da koegzistira I/I... ;).gif' class='bbc_emoticon' alt='greengrin' />

Sjajno receno! ekstra

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eh, dosadni smo svi, samo je pitanje u vezi cega  winter.gif' class='bbc_emoticon' alt=':cheesy:' /> Ako neko forsira kukanje, onda obicno ukazem na mnogo teze primere problema iz sopstvenomg ili tudjeg iskustva i pokusam da utesim/ohrabrim coveka. A ako neko dosadjuje s glupostima, onda jednostavno promenim temu ili slozim neku facu ne bi li doticna osoba odustala, a ako je bas uporna..onda ono sto najvise mrzim - saspem sve u facu... amin-nas  Sta da se radi, to ipak zavisi od mnogo faktora... Najbolje je da obe strane nesto nauce iz takvih situacija. Ne mislim da je moj nacin najbolji, jednostavno tako funkcionisem.  amin-nas

Two wrong doesn't make it right

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eh, dosadni smo svi, samo je pitanje u vezi cega  womens.gif' class='bbc_emoticon' alt='1312_womens' /> Ako neko forsira kukanje, onda obicno ukazem na mnogo teze primere problema iz sopstvenomg ili tudjeg iskustva i pokusam da utesim/ohrabrim coveka. A ako neko dosadjuje s glupostima, onda jednostavno promenim temu ili slozim neku facu ne bi li doticna osoba odustala, a ako je bas uporna..onda ono sto najvise mrzim - saspem sve u facu... stadaradim  Sta da se radi, to ipak zavisi od mnogo faktora... Najbolje je da obe strane nesto nauce iz takvih situacija. Ne mislim da je moj nacin najbolji, jednostavno tako funkcionisem.  :group111:

скоро па 100% потпис  :cheesy2:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=13004.msg409034#msg409034 date=1302477231]

само ми бедак што мене нема тако неко да зезне и укаже ми на очигледно  joooj

Сматраш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал 0505_music link=topic=13004.msg409034#msg409034 date=1302477231]

само ми бедак што мене нема тако неко да зезне и укаже ми на очигледно  :)

Сматраш?

сматрам да си досадан, а сматрам да ме сматраш екстремно занимљивом личношћу јер видим да пратиш моје писаније пошто си се нашао опрљен кад сам те питао колико си труда уложио у процену моје личности.

поготово откад твоја артемитска екипа покушава да ми уђе у траг и бламира се по интернету.

сматрам ли погрешно?

пс. погледај у наслов теме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...