Jump to content

Где су, шта раде?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пивопија?

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde su Nikola i 0110_hahaha?

Моцарт га стварно нема.А Никола је променио име у аквин твикс тако нешто.Можда га због тога нисте приметили?

Mocartu je malopre svetlela zelena lampica, znači da je bio tu. dada A znam za Nikolu da je promenio nick ali nema ga k'o da je u zemlju propao... :)

I kumim te Bogom, nemoj da mi persiraš! joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde su Nikola i 4chsmu1?

Моцарт га стварно нема.А Никола је променио име у аквин твикс тако нешто.Можда га због тога нисте приметили?

Mocartu je malopre svetlela zelena lampica, znači da je bio tu. :drugarstvo: A znam za Nikolu da je promenio nick ali nema ga k'o da je u zemlju propao... 319.gif

I kumim te Bogom, nemoj da mi persiraš! dada

Извините нећу више! 1000000001010

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde su Nikola i mocart?

Моцарт га стварно нема.А Никола је променио име у аквин твикс тако нешто.Можда га због тога нисте приметили?

Mocartu je malopre svetlela zelena lampica, znači da je bio tu. 0102_laugh A znam za Nikolu da je promenio nick ali nema ga k'o da je u zemlju propao... ne_shvata

I kumim te Bogom, nemoj da mi persiraš! :(

Извините нећу више! 0110_hahaha

Evo ti ovaj smajlik, što bi rek'o Zajron 0409_feel

0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Gde su Nikola i 0110_hahaha?

Моцарт га стварно нема.А Никола је променио име у аквин твикс тако нешто.Можда га због тога нисте приметили?

у је Моцарт, сваког дана објави по неки постер, али човек маоо одмара од сискусија као и Никола. Ту су, не брините.  0409_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde su Nikola i ne_shvata?

Моцарт га стварно нема.А Никола је променио име у аквин твикс тако нешто.Можда га због тога нисте приметили?

у је Моцарт, сваког дана објави по неки постер, али човек маоо одмара од сискусија као и Никола. Ту су, не брините.  0409_feel

Drago mi je što nisu otišli 0110_hahaha 0102_laugh 0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde su Nikola i :)?

Моцарт га стварно нема.А Никола је променио име у аквин твикс тако нешто.Можда га због тога нисте приметили?

у је Моцарт, сваког дана објави по неки постер, али човек маоо одмара од сискусија као и Никола. Ту су, не брините.  :)

0703_read

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...