Jump to content

Где су, шта раде?

Оцени ову тему


Препоручена порука

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0442_feel ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme bendoff

Kako si ti to precizno izračunala :) A stvarno ga nema, možda je na odmoru 1406_love Mislim da ga odmenjuje Meda bendoff

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  facenew22222222 ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda smej.gif

ma nista lakse,virnula mu u profil :drugarstvo: cuj meda da ga odmjenjuje 0102_laugh  facenew22222222

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  :drugarstvo: ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda smej.gif

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje ne_shvata  facenew22222222

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja facenew22222222 Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom smej.gif t1007

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  :drugarstvo: ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru smej.gif Mislim da ga odmenjuje Meda t1007

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje ne_shvata  facenew22222222

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja facenew22222222 Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom smej.gif t1007

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  ne_shvata

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0102_laugh ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala facenew22222222 A stvarno ga nema, možda je na odmoru t1007 Mislim da ga odmenjuje Meda t1007

ma nista lakse,virnula mu u profil ne_shvata cuj meda da ga odmjenjuje smej.gif  facenew22222222

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja facenew22222222 Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom t1007 ne_shvata

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  smej.gif

Simpatičan je on meni od početka ali se u zadnje vreme promangupirao :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0102_laugh ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala prstgore A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda smej.gif

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje 0102_laugh  0110_hahaha

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja 0110_hahaha Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom 0102_laugh 0102_laugh

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  0102_laugh

Simpatičan je on meni od početka ali se u zadnje vreme promangupirao 0110_hahaha

da,hocu reci da mi je,odkad mjenja nikolu,posebno simpatican 0102_laugh kuku sanja ja i ti uvjek spamujemo 0102_laugh

''govorim tiho i nosim psa sa sobom'' :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hej,zna li neko mozda gdje je nikola-aphex twin?!!!!!!!! nema ga vec danima,tacno sedam  0102_laugh ,a mnogo mi nedostaje,bas volim njegove teme t1007

Kako si ti to precizno izračunala prstgore A stvarno ga nema, možda je na odmoru ne_shvata Mislim da ga odmenjuje Meda t1007

ma nista lakse,virnula mu u profil 0102_laugh cuj meda da ga odmjenjuje 0102_laugh  0110_hahaha

Si videla kako se Meda dao u filozofiju i mudrovanje, stalno postavlja neka pitanja i nikad kraja 0110_hahaha Pa zašto ovo, pa zašto ono...kaže: neću ja sve da vam dajem na tacni, razmišljajte malo tintarom 0102_laugh 0102_laugh

a znas sta mi je najsimpaticnije,kad se medo pravi tajanstven,pa navodi ljude u fazonu toplo-hladno  0102_laugh

Simpatičan je on meni od početka ali se u zadnje vreme promangupirao 0110_hahaha

da,hocu reci da mi je,odkad mjenja nikolu,posebno simpatican 0102_laugh kuku sanja ja i ti uvjek spamujemo 0102_laugh

Aj nećemo više smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цвеле ?

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал ;) link=topic=12582.msg449172#msg449172 date=1306289725]

изволите и дајте свој допринос сестре  1000000001010

Ja sam dala svoj doprinos ravi 4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...