Jump to content

Da li je neko odavde ucestvovao na forumu B92?

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

Нисам нити бих икада учествовао. заправо, ја и не учествујем на форумима сам на ЖРУ. Да, улествовао сам на Видовдану где сам био активан на теми о свештеницима, а по потреби учествујем и на Верујем.орг, али не баш активно, морам да признам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li je neko od forumasa ucestvovao ili jos uvek ucestvuje na forumu B92?

Ako mozete ovde da odgovorite ili slanjem pp, svejedno, bio bih vam jako zahvalan.

Што? Треба ти нека испомоћ на некој теми? Да се региструјемо?

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...