Традиционална хуманитарна акција "Манастирски бадњак делимо", коју већ 13 година заредом организује Манастир Светог архиђакона Стефана - Сланци, траје од 4. до 6. јануара на многобројним локацијама у Београду (више на плакату поред), најавио је за Радио Слово љубве Владимир Јовановић, члан Мисионарског братства и Музичког састава "Метох" при овој светињи. Београђани су позвани да, учешћем у добротворној акцији, у своје домове унесу освештане бадњаке, а сав приход прикупљен од поделе бадњака намењен је сиромашним и вишедетним породицама.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах