Са благословом Његове Светости Патријарха српског г. Порфирија у недељу, 25. септембра 2022. године, од 10 до 14 часова биће организована акција добровољног давања крви у више храмова Архиепископије београдско-карловачке. Црвени крст Србије, Институт за трансфузију крви Србије и СПЦ упућују позив свим људима добре воље који су у могућности да се придруже акцији добровољног давања крви - у храму Светог Саве, храму Светог Јована Владимира, храму Светог Александра Невског и Николајевској цркви у Земуну.
Извор: Инфо СПЦ
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах