Јубиларни концерт поводом двадесет година хора "Свети Јоаким и Ана" биће одржан 17. новембра у 18 часова у Храму Свете Петке на Чукаричкој падини. На концерту ће учествовати хорови "Свети Јоаким и Ана", као и мешовити и дечији хор "Бранко" из Ниша. Диригенти су Даниела Ивановић, Тања Маћејка Трајковић и Јована Микић.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах