Данил Севостјанов, лауреат 11. Међународног такмичарског фестивала „Гитара у Русији“ и учесник овогодишњег "Гитар-арт" Фестивала у Београду, одржаће 20. маја 2025. године солистички концерт у Руском дому. На програму су дела Мариа Кастелнуова Тодеска, Луиђија Лењанија и Бенџамина Бритна, почетак концерта је у 19 часова, а улаз је слободан.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах