Припадници су се упутили на ходочашће пут светиња Црне Горе – манастира Острог, Михољске Превлаке, Мораче, Дајбаба, Ждребаоника, Цетиња, Прасквице, као и велелепних храмова у Подгорици и Бару.
Ходочашћу су се придружили и припадници Војске Србије из других јединица и организационих целина Министарства Одбране.
Ходочасници су узели учешће у припреми Крсне славе Светотројичне цркве на Превлаци, која је прослављена торжествено.

Светом Литургијом је началствовао игуман архимандрит Бенедикт са свештенством и монаштвом Митрополије црногорско-приморске и војним свештеником аеродрома Морава потпоручником Владимиром Благојевићем.
Нека би нас Бог свагда обасипао благодаћу Свесветог Духа на здравље, радост и спасење при свим нашим трудовима и подвизима. Амин.
помоћник војног свештеника
заставник Владан Виторовић
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах