Са благословом Митрополита бачког г. др Иринеја, Црквена општина у Горњем Ковиљу организује предавање протојереја-ставрофора др Милоша Весина на тему „Како у све немирнијем свету стећи и сачувати смирење?ˮ. Предавање ће бити одржано у недељу, 25. августа, са почетком у 18:00 часова, у дворани Светосавског дома у Горњем Ковиљу.
Извор: Епархија бачка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах