Поводом 120 година од изградње цркве св. Краља Стефана Дечанског у Железнику, у недељу, 2. новембра 2025. године у 18 часова у парохијском дому цркве, биће одржано духовно предавање на тему "Верујем, Господе, помози моме неверју (Мк 9, 24)". Предавач ће бити презвитер др Оливер Суботић, управник Мисионарског одељења Архиепископије београдско-карловачке. Храм се налази у улици Браће Лукића број 8 у Железнику, сви су добродошли.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах