У петак, 12. априла 2019. године, одржана је седница Епархијског управног одбора и Епархијског савета Епархије осечкопољске и барањске. Епископ осечкопољски и барањски г. Херувим служио је овом приликом Чин призива Светог Духа у капели Светог архиђакона Стефана у Даљу, уз саслужење протојереја-ставрофора Чеде Лукића, архијерејског намесника боровског.
Седница Епархијског управног одбора одржана је у седишту Епархије уз председавање Његовог Преосвештенства Епископа Херувима.
Извор: Епархија осечкопољска и барањска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах