Његово Високопреосвештенство Митрополит дабробосански Господин Хризостом, мјестобљуститељ патријарашког трона, изашао је из Клиничко-болничког центра „Др Драгиша Мишовић“ у Београду. Високопреосвећени Митрополит нема сиптоме и доброг је општег стања.
Из Кабинета Митрополита
Извор: Митрополија дабробосанска

Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах