Представници Римокатоличке цркве Монсињор др Ђуро Хранић, Надбискуп и Митрополит ђаковачко-осјечки, и мр Лино Зохил, жупник Бискупије поречке и пулске, заједно са Надбискупом барским и примасом српским г. Роком Ђонлешајем посјетили су данас Саборни храм Светог Јована Владимира у Бару. Госте је примио парох барски јереј Младен Томовић који им је показао унутрашњост храма и упознао их са његовим историјатом. Након обиласка храма гости и домаћин су размијенили пригодне поклоне и пожељели једни другима свако добро.
Извор: Митрополија црногорско-приморска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах