-
By Поуке.орг - инфо •
Одржана седница Епархијског управног одбора Епархије горњокарловачкеПрема указаној потреби, а на основу члана 149. Устава Српске Православне Цркве, председник Епархијског управног одбора Епархије горњокарловачке, Епископ горњокарловачки г. Герасим, сазвао је редовну седницу Епархијског управног одбора Епархије горњокарловачке дана 19. септембра 2019. године у канцеларији Епископског двора у Карловцу.На поменутој седници разматрана су текућа питања из живота и рада Епархије горњокарловачке, Црквених општина и подручних парохија. Епископ г. Герасим по окончању заседања, закључио је рад седнице захваливши се присутнима на одазиву и учешћу у раду одбора.Извор: Епархија горњокарловачка- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 730 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах