-
By Поуке.орг - инфо •
Музеј Епархије зворничко-тузланскеЕпископ зворничко-тузлански г. Фотије примио је 27. фебруара 2019. године у Бијељини директора Секријата за вере у Влади Републике Српске г. Драгана Давидовића, управника Музеја Српске Православне Цркве у Београду ђакона Владимира Радовановића и гђу Изабелу Мартинов Томовић из Историјског музеја Србије.Повод за састанак био је утврђивање неопходних корака који претходе отварању поставке Музеја Епархије зворничко-тузланске. После сагледавања свих чињеница утврђена је неопходност формирања стручног тима који ће извршити избор експоната и пројектовање поставке и указати на неопходне рестаураторско-конзерваторске радове. Планирано је да музејска поставка буде отворена у току наредне године у оквиру обележавања јубилеја осам векова аутокефалије Српске Православне Цркве.Извор: Српска Православна Црква- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 754 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах