-
By Поуке.орг - инфо •
Митрополит Амфилохије богослужио у Ресифеу, БразилуЊегово високопроесвештенство Архиепископ цетињски Митрополит црногорско-приморски г. Амфилохије јутрос је служио Свету архијерејску литургију у Манастиру Свете Тројице код Ресифеа, једног од најстаријих градова у Бразилу. Митрополиту су саслуживали игуман ове свете обитељи јеромонах Педро и ђакон Александар Лекић уз молитвено учешће Преосвећеног владике буеносајреског и централно-јужноамеричког г. Кирила и Епископа Ресифеа г. Андросија (Пољска православна црква).Митрополит црногорско-приморски г. Амфилохије, који борави у вишедневној посјети Епархији буеносајреској и јужно-централноамеричкој, синоћ је допутовао у Бразил гдје ће у недјељу, десетог фебруара, освештати нову цркву.У пратњи Високопреосвећеног Митрополита Амфилохија у посјети Епархији буеносајреској и јужно-централноамеричкој су протојереј-ставрофор Обрен Јовановић, секретар ЕС и ЕУО Митрополије црногорско-приморске, јеромонах Никита Вулић, сабрат манастира Острог, ђакон Александар Лекић и Рајко Радусиновић, предсједник Црквене општине Цетиње и потпредсједник ЕУО Митрополије .- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1430 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах