Епархија будимска је најавила да ће свечано отварање изложбе „Епископ Данило (1927-2002)“, поводом двадесете годишњице упокојења, бити 30. априла 2022. године у Српском црквеном музеју у Сентандреји са почетком у 18 часова.
Извор: Eпархија будимска
By JESSY
By JESSY •
Епархија будимска је најавила да ће свечано отварање изложбе „Епископ Данило (1927-2002)“, поводом двадесете годишњице упокојења, бити 30. априла 2022. године у Српском црквеном музеју у Сентандреји са почетком у 18 часова.
Извор: Eпархија будимска
1
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах