Свету архијерејску Литургију служили су Епископи зворничко-тузлански г. Фотије и бихаћко-петровачки г. Сергије, уз саслужење протојереја-ставрофора Јове Лакића, Стеве Јовића, Мирка Николића, Миодрага Каиновића и Жељка Матића, протојереја Александра Млађеновића, као и протођакона Славољуба Милошевића и Младена Ковачевића.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах