-
By Поуке.орг - инфо •
Епископ Сергије: „Немам човјека“ су потресне и тешке ријечи!У недјељу о четврту по Пасхи-Недјељу о Раслабљеном 10. (27) маја 2020. године када се присјећамо још и спаљивања моштију светог оца Саве српског на Врачару Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки и рмањски г. Сергије предводио је свету архијерејску Литургију у Манастирском Храму светог Николаја Мирликијског Чудотворца у Манастиру Рмњу.Епископу су саслуживали: протонамјесник Јован Бањац и протођакон Немања Рељић. Епископ је по завршетку свете Литургије бесједио о значају данашњег Празника у којем се садржи она вјечна истина о односима људи и спасењу свакога на свијету створеног.„Немам човјека“ су потресне и тешке ријечи које изговара овај унесрећени човјек, али ипак наилази на Самог Господа, Човјека над сваким човјеком-Богочовјека од којега добија исцјељење и опроштај својих гријехова.Извор: Епархија бихаћко-петровачка- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 729 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах