
У петак, 22. фебруара 2019. године, гост Епархије милешевске био је Његово Преосвештенство Епископ банатски г. Никанор. Првопастира банатског примио је у епископском седишту у Пријепољу Преосвећени Епископ милешевски г. Атанасије. У срдачном разговору, архијереји су између осталог говорили и о предстојећим великим јубилејима: 800 година аутокефалности Српске Православне Цркве и осамстогодишњици манастира Милешеве. Након разговора, епископи су се поклонили гробу Светог Саве у милешевској обитељи.
Извор: Епархија милешевска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах