На двадесету годишњицу НАТО агресије на наш народ и нашу земљу, 24. марта на Пачисту недјељу Часног поста посвећену Светом Григорију Палами, Његово Преосвештенство епископ диоклијски Г. Методије служио је у храму Светог Саве Српског у Паризу парастос нашем народу страдалом у овој злочиначкој агресији. “Само ће смирени човјек видјети лице Божије јер без смирења нема спасења“-поручио је у бесједи, којом се обратио сабранима на Светом богослужењу Владика Методије.
Извор: Радио Светигора
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах