-
By Поуке.орг - инфо •
Бијељина: Епископ зворничко-тузлански Фотије служио Свету Божићну ЛитургијуЊегово Преосвештенство Епископ зворничко-тузлански Господин Фотије, у бесједи након божићне Литургије у Саборном храму у Бијељини, позвао је људе да праштају и да воле једни друге. "Док имамо љубави у себи ми смо у Богу и Бог је у нама", рекао је владика окупљенима на божићно јутро у Храму Рођења Пресвете Богородице.Он је позвао вјерни народ да сваки дан живи као да је Божић и нагласио да је Бог постао човјек да би ми постали богови по благодати и то је суштина овог празника."Божић је празник који је спасење читавога свијета, показује нам пут спасења али не намеће се и не узима слободу људима", поручио је владика Фотије.Оно што је новина, што је Господ Исус Христос донео у овај свет – јесте закон љубави, јер је Бог љубав, и онај ко у љубави пребива, у Богу пребива", порука је епископа зворничко тузланског Фотија вјерницима.Међу многобројним народом окупљеним у Саборном храму били су и градоначелник Бијељине Мићо Мићић и народни посланици из Семберије.Литургију је пратио свјетски прослављени Хор "Србадија".Извор: Епархија зворничко-тузланска
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1369 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах