Редовне духовне трибине уторком у Вазнесењској цркви у центру Београда, настављају се са благословом Патријарха српског г. Порфирија у уторак 15. марта 2022. године, предавањем протојереја Небојше Тополића, старешине Богородичиног храма у Земуну. Отац Небојша беседиће на тему "Саосећање и сажаљење", а предавање ће бити одржано после Канона св. Деспоту Стефану Лазаревићу који се сваког уторка служи у овој цркви од 17 часова. Сви су добродошли.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах