У суботу 22. марта у парохијском дому цркве св. Александра Невског на Дорћолу, око 18 сати и 30 минута, презвитер Бранислав Кеџић, професор и васпитач у Богословији Светог Саве у Београду и сабрат овог храма, почеће циклус предавања на тему „Велики пост и великопосна богослужења“. Сви су добро дошли.
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах