Преосвећени викарни Епископ новобрдски Иларион одржаће предавање на тему "Излазак из гроба и улазак у Светињу" у четвртак 10. априла 2025. године од 17 часова и 30 минута у Свечаној сали Светосавског и медијског центра СПЦ у порти Богородичине цркве у Земуну. Предавање се одржава у оквиру Трибине "Др Радослав Грујић" коју организују студенти Aкадемије СПЦ за уметност и консервацију.
Овим предавањем, трећим по реду, завршава се Великопосни циклус предавања у организацији студената Академије СПЦ, који су иницирали наставак одржавања Трибине, у оквиру које сами бирају теме, дочекују госте и воде ток трибине и разговор са гостима
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах