Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј примио је 24. априла 2019. године у Патријаршији српској у Београду Председавајућег Председништва БиХ г. Милорада Додика. Пријему је присуствовао Његово Преосвештенство Епископ ремезијански г. Стефан, викар Патријарха српског.
Извор: Српска Православна Црква
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах