Молебан на почетку новог Лета Господњег биће служен вечерас у поноћ (петак на суботу, 31. децембра на 01. јануар по старом календару) у Светогаврилском храму у Хумској улици, сазнаје Радио "Слово љубве" благодарећи свештенику Јовану Бабићу. Пре молитве ће у порти храма, од 23 часа и 30 минута, бити одржана и здравица, традиционално уз кувано вино. Сви су добродошли на молитву!
Извор: Радио "Слово љубве"
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах