Мисионарско одељењe Архиепископије београдско-карловачке је известило да је уочи празника Преображења Господњег, 18. августа 2024. године, у Кошутњаку у организацији Грађанског новинарства, Управник Мисионарског одељења Архиепископије београдско-карловачке, презвитер др Оливер Суботић одржао заједничко предавање са протопрезвитером-ставрофором Милорадом Голијаном на тему "Ум и разум". Предавању је присуствовало преко сто младих људи из Београда и околине.
Целокупно предавање можете погледати на линку испод.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах