Икона Пресвете Богородице Страдалне остаје до понедељка, 8. септембра 2025. у Храму Светог Симеона на Новом Београду! Тога дана у 18 часова биће служен молебни канон пред иконом, након чега ће она бити испраћена у ризницу Српске Патријаршије. Одлука да икона остане дуже у храму донета је због великог интересовања верника који у дугим редовима свакодневно долазе да се поклоне и помоле Пресветој Богородици.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах