-
By Поуке.орг - инфо •
Епископ ремезијански Стефан богослужио у манастиру РаковициЊегово Преосвештесто Епископ ремезијански г. Стефан, викар Патријарха српског, служио је 28. августа 2019. године, на празник Успења Пресвете Богородице, свету архијерејску Литургију у манастиру Раковици.Саслуживали су протојереји-стврофори др Саво Јовић, Игњат Товаревић, Часлав Маринковић, Јован Благојевић и Јеремија Старовлах, протојереј Милош Шаренац, протођакони Стеван Рапајић и Младен Ковачевић, ђакони Саво Топаловић и Ђорђе Петровић и чтечеви Милош Шарић и Милош Стаменковић. После свечане литије око светог храма, Владика је преломио славски колач са високопреподобном игуманијом Евгенијом.Извор: Инфо служба СПЦ
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1417 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах