Jump to content

Ватерполо

Оцени ову тему


Зоран

Препоручена порука

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

прочитајте нове занимљиве чланке на сајту и погледајте фотографије као и нове теме и коментаре на форуму и у књизи гостију.

http://vaterpolo.webs.com/razno.htm

http://vaterpolo.webs.com/vesti.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vaterpolisti Srbije večeras od 20.40 časova igraju četvrtfinalni duel na Evropskom prvenstvu u Zagrebu. Protivnik "delfina" je selekcija Crne Gore, koja je na prethodnom Evropskom prvenstvu u Malagi pobedila našu ekipu u finalu sa 6:5.

Selektor Srbije Dejan Udovičić ima dve brige uoči ovog meča - bolest golmana Slobodana Sora i kakvo će suđenje biti na samoj utakmici. Naš prvi trener se još ranije žalio na to što je Srbija igrala gotovo sve mečeve ujutro, a četvrtfinale je na programu u večernjem terminu. Selektor Hrvatske Ratko Rudić pomogao je našoj ekipi, tako što joj je ustupio večernji termin treninga dan uoči meča. Hrvati svakako odmaraju u četvrtfinalu. Udovičić je u potpunosti svestan situacije.

- Znamo šta se sve u Malagi dešavalo i to nas svakako uznemirava. Tada smo bili svedoci sramote za ceo sport, a ne samo za vaterpolo. Ali, neka se drugi zamisle. Mi ni ovde, za razliku od Crne Gore, nemamo dobro suđenje, pošto nam seckaju igru najvažnijih igrača. Međutim, moraćemo da se nosimo s tim i ja verujem da će se moji igrači prilagoditi - rekao je selektor Srbije.

Andrija Prlainović će ponovo biti u centru pažnje, jer će igrati protiv zemlje u kojoj je rođen.

- Nema tu mnogo mudrosti. Isto je i jednima i drugima. Međutim, moram da primetim da oni osciliraju, a mi igramo sve bolje. Mislim da su šanse izjednačene. Najveći aduti su im Šefik i Zloković, to je sigurno. Moramo da budemo koncentrisani, sa jakom i agresivnom odbranom. Utakmica sa Nemačkom nam je ohrabrenje, tako bi trebalo da igramo svaki meč - konstaovao je momak rođen u Herceg Novom.

Crna Gora je potpuno neočekivanim remijem protiv Rumunije u poslednjem kolu pala na treće mesto u svojoj grupi i zbog toga će u četvrtfinalu igrati baš protiv Srbije.

- Posledica takve igre protiv Rumunije jeste što ćemo četvrtfinale igrati sa Srbijom. Šta je - tu je, nemamo sad izbora, sami smo krivi. Srbija je protiv Grčke i Nemačke bez ikakvih problema rešavala utakmice sa visokom razlikom, a mi smo od meča sa Rumunima napravili dramu. Daćemo sve od sebe, to je jedino sigurno - rekao je selektor Petar Porobić.

Golman Srbije Slobodan Soro ima povišenu temperaturu i veliko je pitanje da li će biti spreman za četvrtfinalni duel.

http://www.smedia.rs/sport/detalji.php?id=34041

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SRBIJA  je u polufinalu  :cheesy2:

pobijedila je crnu goru sa 6:5

sad su na redu nasi mili i dragi susjedi hrvati

:cheesy2:            mense0198626478946378946 :cheesy2: joooj klapklap

I NJIH CEMO,AKO BOG DA, POBIJEDITI U SRED ZAGREBA!!!!!!!!!!!!!!

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U duelu najboljih svetskih reprezentacija (iako nemamo more) za trecce mesto (nazzalos`)izmedju Srbije i Madjarske pobedila je Srbija.

mense0198626478946378946

Veliki uspeh, u nizu, za majku Srbiju

БЛАЖЕН МУЖ ИЖЕ НЕ ИДЕ НА СОВЈЕТ НЕЧЕСТИВИХ И НА ПУТИ ГРЈЕШНИХ НЕ СТА...

Цитат:

Da bi covek mogao da rasudjuje o nekom nesto, bilo sta, on neophodno i neizostavno mora prvo da se udubi u samog sebe,

da vidi ponor sopstvenih grehova, da sebe proglasi za nistaka i najgoreg od svih, da izvadi brvno iz svog oka...

Drugim recima, mora da udise Jevandjelje Hristovo, da zivi po njemu...

Ko tako radi, odmah ce da zna je li na pravom putu ili ne...

Брат Оби Ван

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта је Ноле урадио , против кога је играо и докле је стигао?

Против Федерера, победио га је у полу финалу (5-7, 6-1, 5-7, 6-2, 7-5) и сад игра против Надала у финалу  isus-sinai

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ватерполисти долазе аутобусом, то нисмо знали, али могли би да се скупе сви када се врати и Ноле па да се направи једна фешта.

Заслужили су сви то.

Поготову после оних батина које су кошаркаши морали да трпе у полуфиналу и да ћуте, јер би се велики Фиба Брат обрушио на њих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одличан сајт!  mense0198626478946378946

Хвала. Поцрвенео сам

Не бих да рекламирам, чисто, упишите по нешто на форуму и у књизи утисака тек да му мало скочи рејтинг. Због претраживача. Један овако уско специализован сајт тешко се пробија.

Иначе, како чујем од ове идеје нема ништа... то је већ јасно... на жалост.

Где су ти навијачи, зар само фудбалере дочекују када успеју да победе неки Андерлехт и слично.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

to je tvoj sajt , a ?

webs ...

ako dozvoliš , samo bih nešto sugerisao : na italijanskom je prirodnije da kažeš samo "amo la pallanuoto",

bez onog "Io ..." , osim ako ne želiš baš da naglasiš da TI voliš ...

mislim , može i ovako , al' , malo je bolje (u ovom tvom slučaju) da je bez "Io"

pozdrav ...

p.s. registrovao sam se ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...