Jump to content

Присталице Артемија праве на интернету списак за одстрел?

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

Ја.

Заузврат је један админ жру прешао да модерира "Истина је само једна", па ако му се допадне остаће, ако не свак се враћа претходним обавезама у идућем прелазном року.

Догодине на Косову!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Spremite pracke i pasuljare...Opasne su to orlusine!  ne_shvata 0409_feel greengrin

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neces valjda???  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

:cheesy: :drugarstvo: :drugarstvo:

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ја.

Заузврат је један админ жру прешао да модерира "Истина је само једна", па ако му се допадне остаће, ако не свак се враћа претходним обавезама у идућем прелазном року.

  :drugarstvo: :drugarstvo: 0110_hahaha  :cheesy:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Видех сада да сам циганског порекла, наркоман ( да сам због тога имао проблем у Богословији ), лажни теолог..  0304_smile4 bighugbighug bighugbighug

Па добро, после вести да сам порно глумац ово ми дође као мелем на рану  0304_smile4, видим да траже и јегодинце да их подрже и посведоче ово што су написали, но изгледа да јагодинци нису расположени- опет, можда им се неко јави јер има људи који изгледа знају и оно што ја сам не знам за себе. Да, ипак ми себе гледамо другачијим очима јер ми смо најбољи, најјачи, најпобожнији...  0205_whistling

Занимљиви су, веома су занимљиви... мени је ово само још један показатељ њиховог краја. Јерес артемизма убрзано пуца и ово што сада раде су потези очајника. Ни један једини богословски текст нема да се прочита већ само параноја, сејање страха, епископофобија и на крају сатанска мржња према свима који не подржавају расколе.

Када би несрећници знали да их управо волимо ида им желимо спасење са свим овим што пишемо, да им желимо повратак у Свету Саборну и Апостолску Цркву било би сасвим другачије. Но, ко зна, чуда се увек дешавају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када би несрећници знали да их управо волимо ида им желимо спасење са свим овим што пишемо, да им желимо повратак у Свету Саборну и Апостолску Цркву било би сасвим другачије. Но, ко зна, чуда се увек дешавају.

ејмен ту дет  0205_whistling
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видех сада да сам циганског порекла, наркоман ( да сам због тога имао проблем у Богословији ), лажни теолог..  0304_smile4 bighugbighug bighugbighug

Па добро, после вести да сам порно глумац ово ми дође као мелем на рану  0304_smile4, видим да траже и јегодинце да их подрже и посведоче ово што су написали, но изгледа да јагодинци нису расположени- опет, можда им се неко јави јер има људи који изгледа знају и оно што ја сам не знам за себе. Да, ипак ми себе гледамо другачијим очима јер ми смо најбољи, најјачи, најпобожнији...  0205_whistling

Занимљиви су, веома су занимљиви... мени је ово само још један показатељ њиховог краја. Јерес артемизма убрзано пуца и ово што сада раде су потези очајника. Ни један једини богословски текст нема да се прочита већ само параноја, сејање страха, епископофобија и на крају сатанска мржња према свима који не подржавају расколе.

Када би несрећници знали да их управо волимо ида им желимо спасење са свим овим што пишемо, да им желимо повратак у Свету Саборну и Апостолску Цркву било би сасвим другачије. Но, ко зна, чуда се увек дешавају.

А значи ромале тебра попе немој сад да дикхеле од свог порекла , и да се нисепел , а они се дарајипе од тебе, а опет се чиндел над тобом, слаб је њима паћибен , продаће га за вечеру ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Мене ми једна маћка мајукала цео ноч. Кад сам се устао, сам га гаџао са шта сам стиго!

Па и ми попови цигани имамо бре душу, мало бесмуртну-мало смуртну.  Овако, раниш га, раниш га и... ништа!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Видех сада да сам циганског порекла, наркоман ( да сам због тога имао проблем у Богословији ), лажни теолог..  :) bliss jeeee 0442_feel

Па добро, после вести да сам порно глумац ово ми дође као мелем на рану  0442_feel, видим да траже и јегодинце да их подрже и посведоче ово што су написали, но изгледа да јагодинци нису расположени- опет, можда им се неко јави јер има људи који изгледа знају и оно што ја сам не знам за себе. Да, ипак ми себе гледамо другачијим очима јер ми смо најбољи, најјачи, најпобожнији...  isus-sinai

Занимљиви су, веома су занимљиви... мени је ово само још један показатељ њиховог краја. Јерес артемизма убрзано пуца и ово што сада раде су потези очајника. Ни један једини богословски текст нема да се прочита већ само параноја, сејање страха, епископофобија и на крају сатанска мржња према свима који не подржавају расколе.

Када би несрећници знали да их управо волимо ида им желимо спасење са свим овим што пишемо, да им желимо повратак у Свету Саборну и Апостолску Цркву било би сасвим другачије. Но, ко зна, чуда се увек дешавају.

А значи ромале тебра попе немој сад да дикхеле од свог порекла , и да се нисепел , а они се дарајипе од тебе, а опет се чиндел над тобом, слаб је њима паћибен , продаће га за вечеру ...

Шутираду ме господа, Цигани ме шутираду. Шутира ме с ноге на ногу свакојака нација и вређаду ме. Шутираду ме с ноге на ногу... А кад би имаo једно три иљаде евра ја би можда добio стан и на шпијунку, али ја не тражим стан, брате слатки, на шпијунку. Ја тражим једну гарнисеру, јел једну вешерницу је ли једну два оделења културни, да имам воду, да имам ве-це, да имам струју основно. Ја се нисам купаo три године. И ја и моја деца. Вашке имам у главу ко перинач.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видех сада да сам циганског порекла, наркоман ( да сам због тога имао проблем у Богословији ), лажни теолог..  :) bliss jeeee 0442_feel

Па добро, после вести да сам порно глумац ово ми дође као мелем на рану  0442_feel, видим да траже и јегодинце да их подрже и посведоче ово што су написали, но изгледа да јагодинци нису расположени- опет, можда им се неко јави јер има људи који изгледа знају и оно што ја сам не знам за себе. Да, ипак ми себе гледамо другачијим очима јер ми смо најбољи, најјачи, најпобожнији...  isus-sinai

Занимљиви су, веома су занимљиви... мени је ово само још један показатељ њиховог краја. Јерес артемизма убрзано пуца и ово што сада раде су потези очајника. Ни један једини богословски текст нема да се прочита већ само параноја, сејање страха, епископофобија и на крају сатанска мржња према свима који не подржавају расколе.

Када би несрећници знали да их управо волимо ида им желимо спасење са свим овим што пишемо, да им желимо повратак у Свету Саборну и Апостолску Цркву било би сасвим другачије. Но, ко зна, чуда се увек дешавају.

А значи ромале тебра попе немој сад да дикхеле од свог порекла , и да се нисепел , а они се дарајипе од тебе, а опет се чиндел над тобом, слаб је њима паћибен , продаће га за вечеру ...

Шутираду ме господа, Цигани ме шутираду. Шутира ме с ноге на ногу свакојака нација и вређаду ме. Шутираду ме с ноге на ногу... А кад би имаo једно три иљаде евра ја би можда добio стан и на шпијунку, али ја не тражим стан, брате слатки, на шпијунку. Ја тражим једну гарнисеру, јел једну вешерницу је ли једну два оделења културни, да имам воду, да имам ве-це, да имам струју основно. Ја се нисам купаo три године. И ја и моја деца. Вашке имам у главу ко перинач.

Па сад мени јасно о. Иване, откуд паре за онолику рођ. журку! Циганска посла  319.gif https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/padanjeodsmeha.gif https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/padanjeodsmeha.gif

Мис`им стварно. искидах се од смеха шта све човек може да нађе. Него, криво ми, немам фејсбук па ме нема ни на списку за одстрел. Морам да си активирам налог.

Шта је тим људима? Мени бре, кад се неко не свиЏа, ја одем негде другде и не гледам га. Не свиђа ти се овај поп? одеш брале у другу цркву и уживанција. просто к`о пасуљ. Не мора се бијемо.

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Dragi oče Ivane neka vas Bog čuva od ovih .Znate li koliko tu ima idiota (u pravom smislu IQ ispod 80)

Molim vas pričuvajte se malo .

Ne bih voleo da sutra pročitam da vas je neko napao ili nešto slično .

Molim vas pričuvajte se .

Budite mudri .

Једино како бих могао да се "причувам" јесте да укинем сајт и да се не чује шта о свему овоме мисле људи који и поред свих искушења не одлазе у раскол и не подржавају расколнике. Но, да ли је то онда заиста моје "чување"? Схваташ ли да они ово раде намерно и свестан сам ја да на тај начин желе да испровоцирају људе и ако им ја не гасим групе, нити сам члан тих страница за гашење њихових група. Иначе, не знам да ли си упознат да су нама угашене групе са преко 70,000 чланова? Па ето, идемо даље, радимо нове ствари, трудимо се да помажемо људима...

Знаш, не бојим се ја брате мој никога, понајмање људи који мисле да је права вера убити другог, лагати и измишљати против њега. То сам до краја преломио када сам видео моју слику у дневним новинама са најодвратнијом лажи коју неко за свештеника може да измисли. Ђаво би највише волео да се не чује реч Цркве, али тај му луксуз нећу дозволити све док имам благослов моје Цркве да ово радим. Ја се држим мисли светог старца Софронија и то ми је једна водиља кроз живот:

"Обе Христове заповести- љубав према Богу и љубав према ближњем- сачињавају јединствен живот. Зато, ако неко сматра да живи у Богу и да воли Бога, а мрзи брата, пребива у заблуди. Тако нам друга заповест омогућава да проверимо у коликој мери стварно живимо у истинитом Богу."

Подвлачим, сајт Поуке.орг није основан са намером да се бави расколницима. Основан је са намером да покаже да желимо бити свима све, не би ли кога придобили за Христа (свети ап. Павле). Ово што се дешава у Цркви нас дубоко потреса и желимо да се опет врати мир и јединство и једино што не можемо да ћутимо када неко вређа нашег Патријарха, Епископе, свештенство... заправо нећемо да ћутимо јер ако ми ћутимо камење ће проговорити. Када не би дирали нашу Цркву нико их не би ни узимао у уста. Зато нека оставе Цркву да иде својим путем, а они нека иду где желе, Свима је дарована слобода.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...