Jump to content

Незабележен гест васељенског Патријарха Вартоломеја према муслиманима

Оцени ову тему


Препоручена порука

Замисли колико то смета ако имаш лак сан а он почне да завија ујутро .

Ја би их тужио све у пакету.

Брате мили ко оће да слуша нек стави звучник у кућу па нек му оџа пева на увце...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Замисли колико то смета ако имаш лак сан а он почне да завија ујутро .

Ја би их тужио све у пакету.

Брате мили ко оће да слуша нек стави звучник у кућу па нек му оџа пева на увце...

Srećom spavam ko top. Moj Drug živi do đamije, al kaže da se navikao  srecan

Kakve veze ima ako molitvu sluša cao grad ?!

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што не направе неку своју интерну мрежу па нек свако ко хоће да слуша у својој кући нек слуша.

21 је век то би технички било изводљиво

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цариградски патријарх Вартоломеј, духовни поглавар светског православљa

srecan

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цариградски патријарх Вартоломеј, духовни поглавар светског православљa

:)

То је и мени "избило очи" када сам читао текст!

Не треба веровати новинарима. Али никако.

Читао сам и разне друге глупости од новинара, нпр. тесла је јединица за магнетски флукс, иако на свакој новчаници од 100 динара лепо пише вебер...

Више ни не обраћам пажњу на то...

P.S. Хоће ли ови из НУНСа  сада да ме нападну?  srecan

Credo in unum Deum!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

link=topic=10734.msg339063#msg339063 date=1294393415]

Вероватно му је сметало па је сачекао да прође. Новинари интерпретирају како им се свиђа.

a možda su i snimali tog mujezina pa će u voice changer-u da ga srede...  kako govori Hristos se rodi

Sad će Zukorlić da se uvredi.

:) srecan

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што не направе неку своју интерну мрежу па нек свако ко хоће да слуша у својој кући нек слуша.

21 је век то би технички било изводљиво

Ma i nije to potrebno. Neznam koja je svrha da ceo grad to sluša 0409_feel Zamisli da to mi radimo  nesiguran

http://www.facebook....jovan.cakareski

Love the life you live. Live the life you love. Bob Marley...

Административно уређење Цркава по националном кључу је тумор на телу Православља - Александар

Поштујмо, господо, и Ничеа и Достојевског, поштујмо једнога као пророка Запада, а другога као пророка Истока, поштујмо их због њиховог генија и због њихове племићске искрености и смелости, поштујмо их обојицу - но у одсудном тренутку станимо уз Достојевског!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што не направе неку своју интерну мрежу па нек свако ко хоће да слуша у својој кући нек слуша.

21 је век то би технички било изводљиво

Ma i nije to potrebno. Neznam koja je svrha da ceo grad to sluša :cheesy2: Zamisli da to mi radimo  :)

ima tih ozvucenja i kod nas...

ma koliko cilj bio blagocestiv nikad mi se to nije dopadalo... molitva je ipak licna stvar i treba da je uznosi i slusa onaj ko to zeli (slobodno dosao u crkvu) a ne nametati okacenim zvucnicima na fasadama crkava

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Замисли колико то смета ако имаш лак сан а он почне да завија ујутро .

Ја би их тужио све у пакету.

Брате мили ко оће да слуша нек стави звучник у кућу па нек му оџа пева на увце...

са исламом нема избора, нема оћеш нећеш.

ту је или глава или наклон.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево видео снимка

какав генијалан потез Патријарха  dada :cheesy: dada

човек лепо показао да има места за све у Господу, какав год да им је избор. dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На снимку се и не чује толико, али ви немате појима колико је то заправо гласно..Преко целог града од 17 милиона људи не постоји кутак где се то не чује тако јасно и гласно. Звучници су по целом граду и џамијама. Колико год да се удаљите од града, када је време молитве исламске, морате чути то са звучника, хтели не хтели.

Јес да људи и не хају за то, нико се не зауставља да се помоли, али опет, ред је ред.

Тачно, то сам и ја хтио написат али било ми мрско, рађе чекао да неко напише да ја не морам то тако дуго објашњават. Па не мислите ваљда да је тако OMG да се надвикује с хоџом и с толиким таквим децибелама, то не би ни луд човјек. Сад ме само занима хоће ли неки хоџа у Босни прекинут клањање ђеназе на гробљу рецимо када чује ударат црквена звона па сачекат док не прође звоњење. Као бива из поштовања и респекта! Јашта ради, хоће, хаха!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Замисли колико то смета ако имаш лак сан а он почне да завија ујутро .

Ја би их тужио све у пакету.

Брате мили ко оће да слуша нек стави звучник у кућу па нек му оџа пева на увце...

Хахаха, ма они су што се тиче Чеха, Словака и Пољака своју "песму лабудову" отпевали засвагда тамо у тим овдјенабројаним дуњалуцима! Хахаха, ма ходају они по свијету, женушке им танких живаца, не једну су морали из мртвих крисит и страву им у рану зору саљеват кад их из кревета у хотелској соби неки ти хоџе тамо од њих испалише позивајући их својим авазом "паст на сеџду сабахилде" (на редовиту јутарњу молиитву). Таква бесплатна реклама, бољу би си не направили ни за не знам какве паре, хахахааха!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да Патријарх није заћутао и пустио хоџу да отпева своје,наши ревнитељи би га оптужили да има заједничку молитву са муслиманима  0110_hahaha

klapklap :bla:

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...