Jump to content

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 69
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Вала, ја би им забранио и у Србији. Зашто? Антиталенти. Њих ме је више страх у Београду него од необузданих таксиста и ГСП камиказа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Вала, ја би им забранио и у Србији. Зашто? Антиталенти. Њих ме је више страх у Београду него од необузданих таксиста и ГСП камиказа.

aleksandre  zene mnogo pazljivije voze nego muskarci auta
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Вала, ја би им забранио и у Србији. Зашто? Антиталенти. Њих ме је више страх у Београду него од необузданих таксиста и ГСП камиказа.

aleksandre   zene mnogo pazljivije voze nego muskarci auta

Па ја баш немам таквог искуства у Београду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сасвим одговорно и из прве руке, а доступни су ми поуздани статистички подаци, могу рећи да су мушкарци учесници и изазивачи далеко већег броја саобраћајних незгода и са далеко тежим последицама (велика материјална штета и погинула лица). Узрок саобраћајних незгода које су изазвали мушкарци је у већини случајева прекорачење брзине (у неким случајевима и 100 па и више км/ч више од дозвољене) као и вожња под дејством алкохола. Неупоредиво је мањи број саобраћајних незгода које су изазвале жене и углавном са мањом материјалном штетом (разноразна кврцања приликом изласка са паркинга или уласка, укључивања у саобраћај и сл.).  :)  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неупоредиво је мањи број саобраћајних незгода које су изазвале жене и углавном са мањом материјалном штетом (разноразна кврцања приликом изласка са паркинга или уласка, укључивања у саобраћај и сл.).

Е то, то, то ме убија сваког дана у Београду... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Вала, ја би им забранио и у Србији. Зашто? Антиталенти. Њих ме је више страх у Београду него од необузданих таксиста и ГСП камиказа.

:)

Da to nije pomalo seksisticko-sovinisticki?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Po skromnom vise deceniskom vozackom stazu (B<C<D<E) uglavnom sam vozio putnicka vozila .Zene lose reaguju nemaju osacaj za "motor",za druge u saobracaju jednom recju .Za smanjenje broja saobracajnih nezgoda treba na neki nacin ograniciti zenama pravo na upravljanje motornim vozilom .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сасвим одговорно и из прве руке, а доступни су ми поуздани статистички подаци, могу рећи да су мушкарци учесници и изазивачи далеко већег броја саобраћајних незгода и са далеко тежим последицама (велика материјална штета и погинула лица). Узрок саобраћајних незгода које су изазвали мушкарци је у већини случајева прекорачење брзине (у неким случајевима и 100 па и више км/ч више од дозвољене) као и вожња под дејством алкохола. Неупоредиво је мањи број саобраћајних незгода које су изазвале жене и углавном са мањом материјалном штетом (разноразна кврцања приликом изласка са паркинга или уласка, укључивања у саобраћај и сл.).  :)  

Tako i ja mislim. Zene su kao losi vozaci izasli na glas pre dvadesetak, tridesetak godina, kada su one mnogo manje vozile. Tada, buduci da su imale manji vozacki staz od prosecnog, one su zaista slabije vozile, bile previse oprezne, gnjavile, itd. Sada je drugacije. U Bgd. je za volanom nova generacija zena koja ima solidnu kilomtrazu iza sebe i znaju da voze. I mogu vam reci kao iskusan vozac> nisam video da zena pretice kolonu i od deset nedatih zmigavaca prilikom skretanja, samo jedan je zenski.

Sto se tice voznje van grada, tu jos uvek nemaju dovoljno prakse. No, za 5/10 godina i tu ce nas stici. A i sada vam u makazice nece uleteti zena na Ibarskoj.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Вала, ја би им забранио и у Србији. Зашто? Антиталенти. Њих ме је више страх у Београду него од необузданих таксиста и ГСП камиказа.

:)

Da to nije pomalo seksisticko-sovinisticki?

Добро, немој да си буквалан. Стилска фигура је у питању. Али да знају да нервирају - знају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто жена не сме да вози аутомобил или друго моторно возило у Исламу?

Вала, ја би им забранио и у Србији. Зашто? Антиталенти. Њих ме је више страх у Београду него од необузданих таксиста и ГСП камиказа.

:)

Da to nije pomalo seksisticko-sovinisticki?

Али да знају да нервирају - знају.

muskarci ne nerviraju nikad :)

ccvige  smej.gif  smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...