Jump to content

Божићне честитке свима који славе по григоријанском календару!

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 51
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Честитам свим Православним Хришћанима који славе Божић по миланковићем календару.

МИР БОЖИЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!

И наравно свим римокатолицима и осталим хришћанима који славе по грегоријанском календару - Срећан Божић!

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Честитам свим Православним Хришћанима који славе Божић по миланковићем календару.

E, ова ти је добра...прекрсти Папу Гргура у Миланковића.... 319.gif

Шта ћу прекрстити. Видим сви честитају хришћанима који славе Божић по грегоријанском календару, а нико да честита Православнима који славе данас, а они славе по реформисаном миланковићевом календару. Јасно зар не?  1405_love

не гледаш добро  1405_love

свим новокалендарцима и римокатолицима желим срећан Божић, Христос се роди! 1405_love 1405_love 1405_love

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja se pridružujem čestitkama i istovremeno zahvaljujem svima na lijepim željama!

Постављена слика

Na dobro vam budi Božić i porođenje Isusovo! Pozdrav svima iz Praga!

Па после кажу да три прста није хришћански! А види малог Исуса! Има у Ватиканском музеју брдо теписерија такође са Господом који показује три прста.  :drugarstvo: :drugarstvo: :drugarstvo:

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Честитам свим Православним Хришћанима који славе Божић по миланковићем календару.

МИР БОЖИЈИ, ХРИСТОС СЕ РОДИ!

Са закашњењем и ја се придружујем честиткама које је упутио брат Јустинијан.

"Покајте се и верујте у Еванђеље", говори Господ. (Мк.1:15)

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/index.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта ћу прекрстити. Видим сви честитају хришћанима који славе Божић по грегоријанском календару, а нико да честита Православнима који славе данас, а они славе по реформисаном миланковићевом календару. Јасно зар не? prstgore

У праву си добри брате Јусто.  prstgore

"Покајте се и верујте у Еванђеље", говори Господ. (Мк.1:15)

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/index.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...