Jump to content

Istina o Muhammedu u Bibliji 1-dio

Оцени ову тему


Mono

Препоручена порука

У суштини ,ова прича је на стакленим ногама и објективно о њој могу да причају људи који могу да преводе изворне текстове,а на овом форуму таквих нема.

И кад је Мухамед толики баја зашто се онда не спомиње нигде у старом завету?

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има онај фиЛм "Блистави Ум" о оном нобеловЦу. Тако он Из новина читао шиФриранЕ поРуке. Има таквих.  0110_hahaha

89898989898989

0110_hahaha

smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стих 5:16 гласи: "Уста су му слатка и сав је љубак. Такав је мој драги, такав је мој мили, кћери јерусалимске."

http://www.istocnik.com/cgi-local/biblija/biblija.cgi/22pes005c.html

Прво, ради се о песми која говори о љубави мушкарца и жене, а не о пророчкој књизи која најављује будуће пророке. Друго, реч "љубак" се изговара "махмад" и може да значи "љубљен", "доброћудан", "пријатан", "жеља" и слично. Није у питању лична именица. Иста реч се користи на још неколико места у Библији, на пример у Језекиљу 24:16 за Језекиљеву жену, па онда на "синове и кћери" Израела итд.

То је исто као да неки стих где се помиње "звоно" протумачимо да најављује форумаша Звонка. 0110_hahaha

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има онај фиЛм "Блистави Ум" о оном нобеловЦу. Тако он Из новина читао шиФриранЕ поРуке. Има таквих.  dobar decko

89898989898989

319.gif

0110_hahaha

greengrin

Стих 5:16 гласи: "Уста су му слатка и сав је љубак. Такав је мој драги, такав је мој мили, кћери јерусалимске."

http://www.istocnik.com/cgi-local/biblija/biblija.cgi/22pes005c.html

Прво, ради се о песми која говори о љубави мушкарца и жене, а не о пророчкој књизи која најављује будуће пророке. Друго, реч "љубак" се изговара "махмад" и може да значи "љубљен", "доброћудан", "пријатан", "жеља" и слично. Није у питању лична именица. Иста реч се користи на још неколико места у Библији, на пример у Језекиљу 24:16 за Језекиљеву жену, па онда на "синове и кћери" Израела итд.

То је исто као да неки стих где се помиње "звоно" протумачимо да најављује форумаша Звонка. :)

0102_laugh

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има онај фиЛм "Блистави Ум" о оном нобеловЦу. Тако он Из новина читао шиФриранЕ поРуке. Има таквих.  dobar decko

89898989898989

greengrin

0102_laugh

greengrin

Стих 5:16 гласи: "Уста су му слатка и сав је љубак. Такав је мој драги, такав је мој мили, кћери јерусалимске."

http://www.istocnik.com/cgi-local/biblija/biblija.cgi/22pes005c.html

Прво, ради се о песми која говори о љубави мушкарца и жене, а не о пророчкој књизи која најављује будуће пророке. Друго, реч "љубак" се изговара "махмад" и може да значи "љубљен", "доброћудан", "пријатан", "жеља" и слично. Није у питању лична именица. Иста реч се користи на још неколико места у Библији, на пример у Језекиљу 24:16 за Језекиљеву жену, па онда на "синове и кћери" Израела итд.

То је исто као да неки стих где се помиње "звоно" протумачимо да најављује форумаша Звонка. :)

0102_laugh

0102_laugh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 months later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...