Jump to content

Да ли је шеријат тиранија над комуникацијом грађана са људима ван шеријата?

Оцени ову тему


Препоручена порука

радим за фирму која је интернационални провајдер VoIP услуга и за све што следи имам технички, писмени и сликовит доказ од грађана тих држава и свих провајдера интернет и телекомуникационих услуга. нигде другде на свету не постоји слично понашање држава.

Ислам је уникатни пример оваквог херметизма и тираније.

зашто VoIP, Skype, instant messaging и сличне интернет и/или телекомуникације нису дозвољене у муслиманским земљама, поготово Блиског Истока, са другим људима широм света?

и чему лицемерје пропуштања позива споља у земље већинских муслимана, а контрола и забране од стране мобилних и интернет провајдера и оператера локалних, националних и регионалних из унутрашњости муслиманских земаља ка земљама споља, чак и шеријатским?

поименце су земље у питању: Оман, Јемен, Саудијска Арабија, Уједињени Арапски Емирати, Бахреин, Катар, Авганистан, Ирак, Иран, Кувајт, Либан, Сомалиа.

грађани тих земаља морају да врше сиве или криминалне актове против шеријата исламског и државног уређења да би могли да комуницирају са онима који не живе у њиховим земљама, па чак и са оним земљама са којима се граниче или другим муслиманским земљама.

ЧЕМУ ОРВЕЛОВСКА ДРЖАВНА И ИСЛАМСКО-ШЕРИЈАТСКА КОНТРОЛА?

које је теолошко и државно оправдање за овакво понашање?

земље које потпадају под шеријат, свети исламски закон:

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo neke od tih stavri su zabranjene i samo u nekim drzavama...

I nije tacno da te sve drzave sprovode serijat!

To nema nikakve veze za Serijatom...te drzave to zabranjuju zato sto islamska opzicija salje svoje poruke preko njih!!! 0205_whistling 0205_whistling 0205_whistling

Udji malo na facebook , pa ces da vidis 0304_smile4 0304_smile4 whackado

Zato sto Zapad to trazi od svojih poslusnickih vlada...da pi zaglupili narod... 0205_whistling 0304_smile4

i nije tacno da te sve drzave sprovode serijat! 319.gif 319.gif 319.gif

Postoji jos u Kini,Severnoj Koreji,... 4chsmu1 :)

Nisam cuo da ga ima u Vatikanu,na Svetoj Gori,u manastirima,.. ;) ;) ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ајде да будемо једном озбиљни, ја нисам писао за ИНТЕРНЕТ, већ за специфичну врсту комуникације: VoIP.

уколико не знате шта је то - прво распитајте, па да причамо даље.

и врло сам стриктан по томе што сам изјавио:

само наведене земље шеријата не омогућавају тај сервис својим грађанима, не и друге државе. (поименце су земље у питању: Оман, Јемен, Саудијска Арабија, Уједињени Арапски Емирати, Бахреин, Катар, Авганистан, Ирак, Иран, Кувајт, Либан, Сомалиа.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

možda je razlog u tome što se internet uglavnom zloupotrebljava....budimo realni-KOJE SE TEME NA INTERNETU UBEDLJIVO NAJVIŠE "PRETRESAJU"?

Тамо где нешто није у реду,не функционише нормално и оно што утиче лоше на свет!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Strah zbog protoka informacija i kritike  islama, serijatskog zakona, i misionarenja.

Put hriscanskog misionarenja, gde je misionarenje zabranjeno, jedino je moguce (slobodno) internetom.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЧЕМУ ОРВЕЛОВСКА ДРЖАВНА И ИСЛАМСКО-ШЕРИЈАТСКА КОНТРОЛА?

које је теолошко и државно оправдање за овакво понашање?

?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nijedna od navedenih zemelja ne sprovode serijat osim Saudijske Arabije i Iran u nekim oblastima...

Predsednik Libana je hriscanin Misel Sulejman....

Cisto sumnjam da su te informacije tacne za sve drzave koje si naveo....jel moze izvor,link,...????

Evo neki u sred Beograda u 21. veku nemogu da dobiju fiksni telefon,jer nema tehnickih mogucnost...

Isecena im je struja jer su ziveli u kolektivnom smestaju i ne mogu da dobiju struju mesecima...

0110_hahaha greengrin 319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мене не занима да ли те земље и у којој мери спроводе шеријат, мене занима које је оправдање, и да ли постоји уопште за почетак, за блокаду интернет и VoIP комуникација у тим земљама под изговором Ислама и шеријатског светог права.

нема проблема, током дана ћете добити овде слике преписки мејлова и како изгледа сајт моје фирме у тим земљама и у Србији.

значи, колико ја треба да схватим - НЕМА никаквог оправдања и вама тројици муслимана је ово потпуно ново и чудно понашање тих држава које спроводе овакве блокаде комуникације и то зову Исламом?

а то у Србији како се ради, то ћемо оставити за неку другу тему, јер се овде барем не спроводе погроми над различитошћу и не забрањује контакт грађана са свима споља под изговором Ислама или неке друге религије :drugarstvo:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мене не занима да ли те земље и у којој мери спроводе шеријат, мене занима које је оправдање, и да ли постоји уопште за почетак, за блокаду интернет и VoIP комуникација у тим земљама под изговором Ислама и шеријатског светог права.

нема проблема, током дана ћете добити овде слике преписки мејлова и како изгледа сајт моје фирме у тим земљама и у Србији.

значи, колико ја треба да схватим - НЕМА никаквог оправдања и вама тројици муслимана је ово потпуно ново и чудно понашање тих држава које спроводе овакве блокаде комуникације и то зову Исламом?

а то у Србији како се ради, то ћемо оставити за неку другу тему, јер се овде барем не спроводе погроми над различитошћу и не забрањује контакт грађана са свима споља под изговором Ислама или неке друге религије confused

Prvo kazes da rade to na osnovu Islama i serijata, a onda te ne zanima i pitas na osnovu cega su to uradili??? prstgore prstgore prstgore

Ni u jednoj od tih zemalja nije zabranjen internet dada :) confused confused

Evo vidis kako se zabranjuje www.wikileaks.org u mnogim zemljama,skidaju ih sa servera,blokiraju im se racuna,aplikacije,...

Bank of America stopirala novčane transakcije za WikiLeaks confused :) confused

http://www.informacija.rs/Vesti/Bank-of-America-stopirala-novcane-transakcije-za-WikiLeaks.html

A sto se tice skype-a

Tehnički problem krivac za prekid u radu Skype-a

http://www.informacija.rs/Vesti/Tehnicki-problem-krivac-za-prekid-u-radu-Skype-a.html

Prvo treba da pocistimo u svojo avliji pa onda da gledamo u tudje.... 89898989898989 89898989898989

Eto vidis nas trojca muslimana smo slozni u tome da to nema izvora u Serijatu....

Mi sa udaljenosti od nekoliko hiljada kolimetara koji nikad tamo nismo bili hocemo da sudimo.... dada :drugarstvo: beggingpleasesmiley-1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

мене не занима да ли те земље и у којој мери спроводе шеријат, мене занима које је оправдање, и да ли постоји уопште за почетак, за блокаду интернет и VoIP комуникација у тим земљама под изговором Ислама и шеријатског светог права.

нема проблема, током дана ћете добити овде слике преписки мејлова и како изгледа сајт моје фирме у тим земљама и у Србији.

значи, колико ја треба да схватим - НЕМА никаквог оправдања и вама тројици муслимана је ово потпуно ново и чудно понашање тих држава које спроводе овакве блокаде комуникације и то зову Исламом?

а то у Србији како се ради, то ћемо оставити за неку другу тему, јер се овде барем не спроводе погроми над различитошћу и не забрањује контакт грађана са свима споља под изговором Ислама или неке друге религије prstgore

Prvo kazes da rade to na osnovu Islama i serijata, a onda te ne zanima i pitas na osnovu cega su to uradili??? prstgore dada dada

Ni u jednoj od tih zemalja nije zabranjen internet :) :) 319.gif 319.gif

Evo vidis kako se zabranjuje www.wikileaks.org u mnogim zemljama,skidaju ih sa servera,blokiraju im se racuna,aplikacije,...

Bank of America stopirala novčane transakcije za WikiLeaks 319.gif greengrin whackado

http://www.informacija.rs/Vesti/Bank-of-America-stopirala-novcane-transakcije-za-WikiLeaks.html

A sto se tice skype-a

Tehnički problem krivac za prekid u radu Skype-a

http://www.informacija.rs/Vesti/Tehnicki-problem-krivac-za-prekid-u-radu-Skype-a.html

Prvo treba da pocistimo u svojo avliji pa onda da gledamo u tudje.... 89898989898989 89898989898989

Eto vidis nas trojca muslimana smo slozni u tome da to nema izvora u Serijatu....

Mi sa udaljenosti od nekoliko hiljada kolimetara koji nikad tamo nismo bili hocemo da sudimo.... :):drugarstvo: beggingpleasesmiley-1

еееееееееееееееееееееееееееееееееееее демагогија одма, кад нема аргумента  :bla: dada :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...