Jump to content

Велика инфлација долази , да ли влада одлази ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Нови људи, нови дискурс, нови изражај, нова политика. Још нашом сценом жежу курсисти кумровачке школе.

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 41
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Нови људи, нови дискурс, нови изражај, нова политика. Још нашом сценом жежу курсисти кумровачке школе.


Како Ви кажете господине министре иностраних дела!  stadaradim

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нови људи, нови дискурс, нови изражај, нова политика. Још нашом сценом жежу курсисти кумровачке школе.


Како Ви кажете господине министре иностраних дела!  winter

Ехм...кад већ победисмо на Веб фесту, можда и победимо на парламентарним изборима.  0409_feel :bla:

"Тешка је бура на мору,тежа је у души.

Али ни море ни душа не чисте се без буре."

  (Владика Николај Велимировић-"Касијана")

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde ces mene za ministra finansija, ja sam ti jos gora stekara od Zvonka  winter winter :huh:


Морамо да поштујемо европске прописе па да имамо 50% жена у Влади!  0110_hahaha

А мислим да имаш највећи стаж као економиста на форуму, тако да..... prstgore Мислим, ово је предлог а ја гласам ЗА!  0205_whistling

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нови људи, нови дискурс, нови изражај, нова политика. Још нашом сценом жежу курсисти кумровачке школе.


Како Ви кажете господине министре иностраних дела!  0205_whistling

Ехм...кад већ победисмо на Веб фесту, можда и победимо на парламентарним изборима.  0110_hahaha prstgore


Па наравно! Видиш како нам је кренуло.......можда добијемо и генералног секретара УН!  winter winter :huh:

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Делимо 50-50... 0110_hahaha


:huh:

Једино ако мислиш да поделимо Динкићев ресор тј. да одвојимо функцију потпредседника Владе задуженог за привредни развој и министарство економије!  winter

Пошто си старији бирај први!  0205_whistling  winter

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gde ces mene za ministra finansija, ja sam ti jos gora stekara od Zvonka  dada 0110_hahaha 0110_hahaha


Морамо да поштујемо европске прописе па да имамо 50% жена у Влади!  0110_hahaha

А мислим да имаш највећи стаж као економиста на форуму, тако да..... prstgore Мислим, ово је предлог а ја гласам ЗА!  :drugarstvo:

Hvalisimus prstgore! Sudeci po dosadasnjem iskustvu,sto kaze Zvonko, sigurno tada necemo vec imati cime da upravljamo osim idejama i dobrom voljom, ali ok...i to je lepo :bla:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...