Jump to content

Неопаганизам, расизам и сатанизам у Срба данас

Оцени ову тему


Зосима

Препоручена порука

Блек метал бенд из Бања Луке...

666.jpg


TRACKLIST:
1.Bozja Sluzba Filareta
2.Balkanska Sizma
3.Vjera U Pronevjeru
4.Demon Iz Crne Reke
5.Metanija Oca Pahomija
6.Fruskogorska Sekta


89898989898989

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Imaju još jedan album...

Постављена слика

Tracklist

1. Intro

2. Satanisticka Krv

3. Vjecnost

4. Islam je Bolest

5. Satanizam

6. Lucifer je Bog, Isus je Lažov

7. Ubio Sam Hodzu

8. Vozd Jovan Pogani

9. Smrt Casne Sestre

10. Outro

Našao sam i neke tekstove,nemam srca da ih postavim,možete pretpostaviti... algabacaju-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='1000000001010' />

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovi su baš vredni...singl ...

Постављена слика

i mini lp...

Постављена слика

Tracklist

1. Nema Pomoci od Boga

2. Juda Iskariot

3. Hriscansko Islamska sranja

4. Antibog

5. Satanic blood (Von cover)

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Занимљиво,нешто сам гугло ,и вођа бенда је неки Марко,и његова слика са фотобукет-а,а у његовом фото албуму,има слика цркви и икона...

Све ми личи на неког разочараног верника,можда и богослова...

Постављена слика

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Мени више личи на искомплексирану будалу...

и заиста, има ли закон за ношење мантије? Данас свако може да обуче мантију..

Музика им је, као и сви бендови ове врсте очајна, као да су снимали у лименом контејнеру.. но и њима није битан звук, битно је да славе демоне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Malo više detalja o ovom  black-metal bend-u ovdje >>

http://www.metal-archives.com/band.php?id=3540272601

Inače aktivnosti člana ovog benda sam imao prilike da pratim na forumu yumetal.net,gdje sam i povremeno aktivan,evo njegovog profila :

http://www.yumetal.net/forum/user/19624-vozd-jovan-pogani/

Inače čovjek koji nije baš priseban kada govori o hrišćanstvu - onako generalno.O istom nema blage veze,tako da je njegova kritika na račun toga potpuno nekontrolisana i puna je neke otvorene mržnje a samim tim i bezvrijedna.Ovo govorim jer sam se susreo sa njim na par tema na gorepomenutom forumu.Nažalost na tom forumu postoji i određena grupa ljudi koja ga loži da je to kult,da je on kul tip i sve,a ustvari i nije baš tako...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Музика им је, као и сви бендови ове врсте очајна, као да су снимали у лименом контејнеру.. но и њима није битан звук, битно је да славе демоне.

Black metal muzika kao i svaka vrsta muzike,žanrovski, ima neku svoju strast u sebi.Sigurno žanr koji je najmanje shvaćen ili skoro nikako...Ovaj gore zvuk je više plod neke očajne produkcije nego muzike same po sebi..mada i da je produkcija dobra opet ne bi zvučalo nimalo zanimljivije (jer ovaj bend je kontejner)... 0205_whistling

U black metalu nekada možemo sresti svega nekoliko rifova,ali danas imamo tehnički mnogo dobrih black metal bendova,tj.ne samo tehnički nego i melodičnijih i atmosferičnijih bendova.Mada ono što je generalno karatkeristično kod njega jeste protivljenje hrišćanstvu,jeste vraćanje kosmosa u haos,jeste mizantropija...to je ono što se sreće kod izvornog black metala,tu imamo i teme raznog okultnog karaktera itd. Izuzetak su bendovi sa istorijskim temama,filosofijom,nacionalizmom i u novije vrijeme bendovi sa hrišćanskom tematikom.Treba reći da su posebno bendovi sa hrišćanskom tematikom veoma potcijenjeni i omraženi na ovoj sceni.Naravno svako ko je počeo da sluša black metal iz korijena a to su zlatne godine `90-tih ima razloga za to jer su se tu uglavnom mrzjele dvije stvari :

1.Hrišćanstvo i njegovu moralnost (jer je moralnost shvaćena kao neko kažnjavanje i ustrojavanje,tj dovodjenje u red ljudi čiji je cilj da budu "jednaki",kao i kažnjavnje onih koji pokušaju da se tome usprotive)

2.Humanizam - na koji se gleda kao na pandan ovom prvom.

Pored toga ono što privuče ljude da slušaju black metal u velikm slučaju nije to neko slavljenje demona,ne bar svjesno.To je više neka sakralna atmosfera,morbidna ikonografija,kult smrti,mistika,makabrična umjetnost srednjeg vijeka (posebno baroka) itd...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Пошто сам из Бања Луке и једно време (док се нисам преселио на другу локацију) ми је дотични блекметалац био у комшилуку могу да кажем да је Маркан надпросјечно-неинтелигентан и демонизовано-искомплексиран кретен. Али да је до овога "нивоа" могао доспети - то је само одличан пример да се зло које се не сузбија и против кога се свим средствима не бори само умножава до неслућених граница. Био је будаласт прије 10 година али ово сада је лудост 100%. Али једини одјек који демонокомплекси овог јадничка могу направити је ликовање шачице сатаниста који су ако не исти оно и гори од њега. Безопасан 1/1 (мада они по угледу на свог гордељивог "оца" вероватно имају високо мишљење о себи).

Мој одговор на ове будалаштине: СЛАВА ОЦУ И СИНУ И СВЕТОМЕ ДУХУ, САДА И УВЕК И У СВЕ ВЕКОВЕ ВЕКОВА. АМИН.  eheeeej

"Покајте се и верујте у Еванђеље", говори Господ. (Мк.1:15)

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/index.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Све ми личи на неког разочараног верника,можда и богослова...

Постављена слика

Ништа од наведеног. Дечко је безопасни пропалитет. Ништа више, ништа мање.  eheeeej

"Покајте се и верујте у Еванђеље", говори Господ. (Мк.1:15)

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/index.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...