Eniz Написано Новембар 20, 2010 Пријави Подели Написано Новембар 20, 2010 kakava je dimenzija života jednog efendije ili islamskog službenika? Da li oni žive skromnim životom? Da li se oni odriču ovosvjetskih užitaka ovoga svijeta? Nadam se da će neko od muslimana dati doprinos ovoj temi na kojoj će i hriščani dati svoj doprinos postavljajuči pitanja i komentare svoje.Svako dobro! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука