Jump to content

Инсајдер б92 "Насиље уз благослов" тј. шта је прећутао?

Оцени ову тему


Зосима

Препоручена порука

У понедељак креће нови серијал,а Бранкица  и екипа,овога пута су нашли мету у СПЦ-у!

Веза екстремних група и Цркве, буџет Србије као финансијер двери српских...

У емисији учествује и о Аца Ђаковац...

Линк ка најави емисије...

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=916&nav_id=471675

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

          Добро је те су позвали оца Александра. Било је за очекивати да ће се некад и нама позабавити. Гледаћемо...

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

          Добро је те су позвали оца Александра. Било је за очекивати да ће се некад и нама позабавити. Гледаћемо...

Па баве се они све време. B92, Пешчаник, Блиц,...
Link to comment
Подели на овим сајтовима

          Добро је те су позвали оца Александра. Било је за очекивати да ће се некад и нама позабавити. Гледаћемо...

Па баве се они све време. B92, Пешчаник, Блиц,...

          Исправка: позабавити на овај начин - инсајдером!

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Већ видим да ће им у главној улози бити о. Гаврило из Приб(в?)ине главе и о. Жарко Гавриловић. Другачије не знам како ће моћи да исконструишу и докажу неку овакву тезу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

А шта је то ново у нападима на људе чије ријечи и не разумијете, односно чујете само оно што вама треба?

Шта је ново међу екипом којој су благе речи Христове "говор мржње", а да не причам о називању ствари правим именом?

Шта је ново у земљи у којој се поново уводи "вербални деликт" а неистомишљеници прогоне?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је главни удар на вл Амфилохија...

Тачно. И томе су управо криви ОБРАЗ-овци који су себи допустили неодговорност да се, поред осталих, имплицитно позивају и на "подршку" високопреосвештеног митрополита Амфилохија. А ово је заправо покушај напада на Двери Српске, организацију која заиста има и митрополитов благослов, а коју ће сада покушати да повежу с насиљем. Та теза је потпуно неодржива - али, када би живели у сувереној и правној а не колонизованој и окупираној држави. Не треба нимало сумњати - напад на ДВЕРИ (што се види и из ове кратке Бајфордове изјаве у клипу) биће заправо нови насртај на Цркву - и то истих оних "елемената" који су схватили да ово "пумпање раскола" не иде тако добро како су се надали.

Рецимо да почиње друга рунда...  algabacaju

Natus est Dei Filius, non pudet, quia pudendum est; et mortuus est Dei Filius, prorsus credibile est, quia ineptum est; et sepultus resurrexit, certum est, quia impossibile.

(De Carne Christi V, 4)

http://www.tertullian.org/library.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је главни удар на вл Амфилохија...

Тачно. И томе су управо криви ОБРАЗ-овци који су себи допустили неодговорност да се, поред осталих, имплицитно позивају и на "подршку" високопреосвештеног митрополита Амфилохија. А ово је заправо покушај напада на Двери Српске, организацију која заиста има и митрополитов благослов, а коју ће сада покушати да повежу с насиљем. Та теза је потпуно неодржива - али, када би живели у сувереној и правној а не колонизованој и окупираној држави. Не треба нимало сумњати - напад на ДВЕРИ (што се види и из ове кратке Бајфордове изјаве у клипу) биће заправо нови насртај на Цркву - и то истих оних "елемената" који су схватили да ово "пумпање раскола" не иде тако добро како су се надали.

Рецимо да почиње друга рунда...  algabacaju


Исти овај ''господин'' и она несрећа мирко ђорђевић су прозвали Светог владику Николаја за нацисту и антисемиту...толико о њима!

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covece...     Nije akcenat na Hristu nego na +Amfilohiju.

Kome bre govor mrznje? Sta pricas ti uopste?

Nema potrebe isti razgovor da vodimo ponovo.   :cheesy2:

Dakle, nisi ni razumeo da ti covek ukazuje na ono sto ne razumes... algabacaju

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covece...     Nije akcenat na Hristu nego na +Amfilohiju.

Kome bre govor mrznje? Sta pricas ti uopste?

Nema potrebe isti razgovor da vodimo ponovo.   :)

Dakle, nisi ni razumeo da ti covek ukazuje na ono sto ne razumes... isus-sinai

не, он је одлучио да непреиспитиво исказује своје мишљење  prstgore
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Covece...     Nije akcenat na Hristu nego na +Amfilohiju.

Kome bre govor mrznje? Sta pricas ti uopste?

Nema potrebe isti razgovor da vodimo ponovo.   njamnjam

Dakle, nisi ni razumeo da ti covek ukazuje na ono sto ne razumes... prstgore

Jedini ko ovde ne razume nesto ste ti i covek.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...