Jump to content

Једини форум

Оцени ову тему


Јаков.

Препоручена порука

Никад до сада нисам прелиставао часопис Православље.

Отишао сам на њихову православну презентацију и прочитао пар чланака о хомосексуалности од еп.Амфилохија и о.Томаса Хопка...

Ајде да видим шта ту има..и видим банер форума ЖРУ. Једини православни форум којег рекламирају на Православљу (званичном гласилу СПЦ).

Баш ми је било мило енд драго.

Вероватно ће ЖРУ остати једини православни форум.

Иако је ово велики брод који често наиђе на велике таласе, градитељи су пазили па успешно одолева.

Гласовајте за ЖРУ као бест сајт у нахији.

http://www.wfest.org/web-projekti/httpwwwpoukeorg

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Један једини и најквалитетнији форум,био је и остао "ВЕРУЈЕМ"  klapklap

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма није, погледај само број порука (квантитет) и називе тема (квалитет).

Свака ћаст В. (ја сам и тамо члан, само не пишем), али мислим да су у кризи коју ће тешко преживети због велике конкуренције и одређености људи ка углавном једном форуму.

Малте не изравнали су се по броју порука дневних са готово мртвим Громовим форумом.

Да не причам о другима, брате притисни онај банер горе и гласај...зови и друге да

Да, да бисте гласали неопходно је да будете улоговани и да имате неки од ових налога (гугл, твитер, фејс,...)

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Форум Верујем има традицију, то је неоспорно, али смо сви ваљда свесни да је форум "Верујем" прилично умртвљен. ја имам пар предлога за веће активирање форума Верујем који ми је изузетно драг, надам се да ће админи форума В. да ме позову и да им изнесем предлог.

ја форум Верујем видим као здраву конкуренцију (једино њих), али конкуренцију са којом не желим да се такмичимо. Просто, ми имамо посебан приступ и наш форум је окренут мисионарском раду али мислим да нам никако не мањкају богословске теме. Они који не знају, многе богословске теме и форуми су невидљиви за госте, те могу да их виде само регистровани чланови.

У сваком случају, треба радити. Гласањем за наш сајт на веб фесту можемо заиста направити врло озбиљну причу на интернет небу у региону, која је и сада врло озбиљна. Људи који уређују сајт знају шта раде и знају шта хоће- ширење радосне вести Еванђеља и ширење међусобнопг поштовања и људкосг уважавања ма које вере или невере неко био.

Неће нас ни један грешник да испрља- ми сами себе прљамо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Они који не знају, многе богословске теме и форуми су невидљиви за госте, те могу да их виде само регистровани чланови.

Па управо је то велика грешка!

Теме из празнословља (где је овај форум неприкосновен) ,треба да буду доступни само члановима,а богословске теме отворене за све!

Али то је намерно урађено,да би се гости морали пријављивати и тиме повећавали број чланова( јер госте неинтересује каладонт теме). И где је ту мисионарење,ако им затвориш кључне теме!

Гледајте,"верујем" је настао спонтано,без реклама и којекаквог форсирања и мега организовања,као што је то случај овде.Сдруге стране, траје јако дуго,и логично је да постоји стагнирање...

Овде се много форсирате,не чувате снаге,да тако кажем,имате хиљаду порука у минути,које су већим делом спамови и празнословље,тако да добри постови и дискусије,,никако не излазе у први план...

Дакле искулирајте мало,нема потребе  јурњавом за бројем порука, чланова, а о овим бесмисленим наградама и да не говорим...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

да, твоја критика полази из погрешно постављене дијагнозе, да тако кажем  :229229229:

Богословске теме, које не разумеју ни многи теолози су остављене за неко касније доба, али су зато свим гостима и члановима доступне теме које се тичу једноставнијих догматских проблема, канонског права, проблема са којима се сусреће сваки члан цркве итд...

Друго, политика форума је таква још од почетка оснивања. Такође, врло смо срећни што смо имали прилике да организујемо и доста окупљања и што се сами чланови активно друже (мислим да треба још интезивније)

Иначе, нико не јури никога, нити са бројем чланова нити са бројем порука, тако да и ти можеш да искулираш са беспотребним провокацијама. Људи пишу када има ђта да пишу. Има и оних чланова којима је занимљив "каладонт" или "бројање до 10,000". Супер, нека! Шта је ту лоше?

Што се тиче награде на веб фесту, не видим разлог зашто је називаш бесмисленом? Мислим да је врло похвално што тако један велики веб фестивал постоји код нас. Ако којим случајем победимо, што не мора да значи и да нећемо, бићемо срећни што се православна интернет реч чује и на местима где се баш и не очекује.

Једна вест за се чланове и госте:

Почели смо са великим редизајном сајта и форума, узели смо најбоље људе из области дизајна и информационих технологија. Нови дизајн се очекује ускоро.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Mislim da pravoslavni forumi ne trebaju da vode takmičenje koji je bolji - ovo nije u duhu crkvene sabornosti. Takođe, što ima više pravoslavnih foruma, to bolje, i ako se krene u neko nadmetanje onda sva snaga ima da se istroši na takve gluposti. Crkva nije fudbalski klub pa da moramo sad da navijamo za ove ili one.

Овај православни форум и не води такмичење ко је бољи, надам се да је то јасно, а што се тиче учествовања на такмичењу веб пројеката, то је једна сасвим легитимна ствар и опет је то у служби цркве а не да се ми тиме китимо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da otvorim svoju temu tamo kod njih, a da je ovde zatvorim?  0442_feel

Tol'ko mogu da pomognem...  stadaradim

I ja sam član tamo, i imam cele dve poruke napisane  prstgore

Baš da vidimo taj novi dizajn, jedva čekamo  0442_feel

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Била сам на неким православним форумима, али овде сам се задржала због љубави којом је проткан. И после  0205_whistling 0442_feel 0110_hahaha увек следи  0110_hahaha :) 0442_feel dada  0205_whistling .

То је то што чини овај форум онаквим какав јесте!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...