Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

da li i na ostalim temama nije dozvoljeno ostavljanje naslova knjiga?

?? ????????, ?? ?????? ??!

0110_hahaha

?  klapklap
???????? ?? ?? ??????? ?? ?????????, ????? ?? ??? ?? ????????? ? ??????? ???? ???? ????.

????? ?? ? ? ??? ???????????? ??????? ?????????? ? ??????? ??????? ??????? ???????? ?????? ??? ?? ?????? ???????.

????? ??, ?????? ??????? - ???? ?? ????? ????????

ne, bre ...

... ne zbog "haldejac" ... (hehe ... pa, znam ko su bili haldejci)

nego , sto da se ne javljam ?

"?? ? ? ??? ???????????? ??????? ?????????? ? ??????? ??????? ??????? ????????"  klapklap klapklap

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

?? ??????? ??? ???? ? ??? ???? ???? ?? ?? ???? ??????. ?? ?? ?? ?????? ????.

??? ????? ?????? ??? ????!  :smiley:

'ocu ja da se kacim ...

samo na ovom forumu se pravim da sam mnogo fihn ... 0409_feel

aj da se nadjemo negde , ako smes?

na kom forumu? (necemo ovde, da nam Meda ne upise licne greske  0110_hahaha)

a?

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какав је бре оно снимак??? Који ужас...

Шта се десило јел зна неко??? Јел су открили шта је, ко је...Да није Коперфилд завитлавао симпатичне Мексиканце.. 1312_womens

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?? ??? ??? ????????? ???? ????...

??? ?? ?????? ??? ??? ??????? ??? ?? ??????? ??? ??, ?? ??...?? ???? ????????? ?????????? ?????????? ??????????.. 0409_feel

?????? ?? ??????????, ?? ??? ???? ?? ???????????????? ?????? - ????????

??? ???? ??? ?????????, ? ??????? ?? ?? ? ?????????, ??????? ?????? ??????? ????????? ??????? ? ??????????? ?????? ????? ?????? ????????, ?????? ? ''????????????????''.

????? ?? ??? ?????? ?????????? ??? ?????? ???????? ???? ????? ?? ???? ??? ????? ?? ???????? ?????? ??????

? ??????? ??????? ???? ? ??? ?? ????

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ?? ??? ??? ????????? ???? ????...

??? ?? ?????? ??? ??? ??????? ??? ?? ??????? ??? ??, ?? ??...?? ???? ????????? ?????????? ?????????? ??????????.. osamucen

?????? ?? ??????????, ?? ??? ???? ?? ???????????????? ?????? - ????????

?????? ?????, ????? ??? ???? ?? ???????? ???????? ?????? ??? ????? ??. ??? ??????????.

????, ??? ???? ??? - ?????????? ?????? ?????????, ?????? ?? 50??? ???.

??? ????  0104_cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=dJzAQgPBTSM

Link to comment
Подели на овим сајтовима

хаха која тема

у 16 страна нема ништа конкретно речено.

Дајте бре да и ја нешто научим.

Шалим се, наравно.

О томе ме баш нешто ни не занима...

довољно је што сам сама осетила да то доноси зло

и лоше расположење,

а још усто и не ради.

Без Господа смо ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ваља да метнеш у пџе бели лукац кад идеш негде где ЗНАШ да има нека особа са зле очи. Бели лука ће је одбије од тебе. Тако причу, кажу ваља се...

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...