Jump to content

Православно учење о сујеверју , астрологији, врачању, магији и лажним пророцима

Оцени ову тему


Препоручена порука

???? ?? ????? ?? ? ?? ???? ???? ????, ??

??? ????? ???? ???????? ?? ???????? ???...

dal' ti to 'oces da ispadnes duhovit, a meni ne uspeva da se zasmejem ?

a... volis da pricas o onome o cemu nemas poj'ma ?

ako, ako ...

eto i ja "diskutujem" na ovom forumu o religiji ...

????? ???? ????? ???????.

???? ?? ?????? ???? ?? ?? ????????, ???? ??? ??????? ????? ?????? ?????? ????????.

ok onda ...

samo da me ne zezas opet , a ?

a, ovo o da vinci kodu ? kakve veze ima sa temom ?

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

OBAVESTAVAM BUDUCE PISCE NA OVOJ TEMI DA CU KASNIJE (MOZDA NOCAS) DA NAPISEM MALO DUZI POST O ISTINSKOJ ASTROLOGIJI + ASTROLOSKOJ ETICI , tako da ne moraju da se trude da dokazuju kako razni tzv astrolozi zamajavaju narod ...

ja to znam bolje od njih

i , svi to uglavnom znaju ... poznata stvar !

?? , ? ???? ??? ??????? ?????.

sta nije ?

nije poznata stvar da proricatelji buducnosti (i u astrologiji), samo zamajavaju narod ?

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????? ??? ?? ?????? ? ????? ???????????? ???? ?? ???? ??? ????,????????? ??? ???? ?? ??? ??? ????? ?? ??????? ? ???????? ????.??? ?? ??????? ??????? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????.????? ??? ????? ? ??? ?? ???? ?? ?????...

neki nemaju mere ...

uostalom ...

ima ludaka svuda ... nebitno sta ih zanima u zivotu ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ?? ????? ?? ? ?? ???? ???? ????, ??

??? ????? ???? ???????? ?? ???????? ???...

dal' ti to 'oces da ispadnes duhovit, a meni ne uspeva da se zasmejem ?

a... volis da pricas o onome o cemu nemas poj'ma ?

ako, ako ...

eto i ja "diskutujem" na ovom forumu o religiji ...

????? ???? ????? ???????.

???? ?? ?????? ???? ?? ?? ????????, ???? ??? ??????? ????? ?????? ?????? ????????.

ok onda ...

samo da me ne zezas opet , a ?

a, ovo o da vinci kodu ? kakve veze ima sa temom ?

?? ???? ?? ?? ????? ?? ???? , ?? ?? ?? ???? ??????????? , ? ?? ??.

? ??? ???? ?? ? ????? ???????? ?????????? ?? ????? ????, ?? ?? ????? ?????? ?? ?? ????????...

a, ovaj vas 0110_hahaha ?

zasto li je izabrao taj nik ?

mora da ima nesto , a?

a, karadjordje?

p.s. NE PREDSTAVLJAM SE TAKO !!!

to mi je nadimak (nick name) na ovom forumu !

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???????? ???? ?? ??? ?? ????? ? ?????????? ????????? ???? ?? ?? ??? ???? ??????? ?????????...

ja se ne naterujem ...

samo ti odgovaram !

budi ozbiljan pa cu i ja !

p.s. pozdravi tog tarota ... cuo sam o njemu ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли је нама потребан неко ко ће нам показати шта ће се десити сутра или за недењу,годину или неко ко ће нам показати како да будемо бољи људи.Пророчанстав и предсказања ће проћи али добра дела увек остају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

astrologija vs religija .... ne mora uopste da bude tako !

kao sto religija priznaje mnoge nauke , nema nikakvog razloga da bude protiv astrologije (koja jeste nepriznata kao nauka)!

mislim , moze se fino uklopiti i astrologija u celu pricu ... samo mene to ne zanima (posto nisam vernik)

naravno, one sto se bave proricanjem buducnosti ne treba ozbiljno shvatati ...

imam teske reci za njih , ali ne mogu zbog Mase ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ?? ???? ???????? ???? ?? ?? ??? ???????? ??? ?? ?? ?????? ????? ??? ?? ??????,?????? ??? ???? ?? ?? ??? ???????? ???? ?? ?????? ???? ????.???????????? ? ??????????? ?? ????? ??? ????? ???? ???? ??????.

astrologija nije sredstvo za proricanje buducnosti ... kol'ko puta da ponovim !

a , to sto se obilato zloupotrebljava upravo u tu svrhu ... jel' ona kriva za to ili ti koji toi rade ?

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ?? ???? ???????? ???? ?? ?? ??? ???????? ??? ?? ?? ?????? ????? ??? ?? ??????,?????? ??? ???? ?? ?? ??? ???????? ???? ?? ?????? ???? ????.???????????? ? ??????????? ?? ????? ??? ????? ???? ???? ??????.

astrologija nije sredstvo za proricanje buducnosti ... kol'ko puta da ponovim !

a , to sto se obilato zloupotrebljava upravo u tu svrhu ... jel' ona kriva za to ili ti koji toi rade ?

?????? ?? ???? ??????????? ?? ????? ? ???????? ?????? ? ?????????? ?? ???? ???????????.???? ?? ????? ?????? ????????????
e, o tome cu kad uhvatim slobodnog vremena ... mozda nocas ...

trenutno mi klinac skace na glavu , pa ne mogu ...

jedino , ovako , brzi odgovori ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ?? ?? ???? ???????? ???? ?? ?? ??? ???????? ??? ?? ?? ?????? ????? ??? ?? ??????,?????? ??? ???? ?? ?? ??? ???????? ???? ?? ?????? ???? ????.???????????? ? ??????????? ?? ????? ??? ????? ???? ???? ??????.

astrologija nije sredstvo za proricanje buducnosti ... kol'ko puta da ponovim !

a , to sto se obilato zloupotrebljava upravo u tu svrhu ... jel' ona kriva za to ili ti koji toi rade ?

?????????? ?? ??????????? ?? ????????????

au , ti si me sad unistio ...

stvarno ... da nisam pomesao ?

klinac

dobro , posto je ovo novost za vas (i treba da bude, normalno je) ... oprastam ti

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим ја да ти то нећеш прекинути , па ћу ево ја прекинути то наше натеривање, јербо не бива фајта без двојице.

 ... rece zeljko !

pa i ja nisam za prepucavanje, samo sto da tvoja bude poslednja ?

mogli smo da stanemo u svakom trenutku (da nisi ti nastavljao)

sto se pitanja tice , videcemo ...

nisam mislio da vam drzim kurs ...

reci karadjordju , jer se on izvestio da nalazi (i postavlja ogromne postove) sve sto treba

a , imas i google ...

ja sam malo out (12-13 godina)... jedino me interesuje da o etici pricam

ali , ne mogu sada opsirno ... drugi put (nocas ...)

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

astrologija nije sredstvo za proricanje buducnosti ... kol'ko puta da ponovim !

a , to sto se obilato zloupotrebljava upravo u tu svrhu ... jel' ona kriva za to ili ti koji to rade ?

tacno tako , karadjordje ...

e, da nije te predrasude i vi bi ste prihvatili astrologiju (vernici)

a, nemojte nikako da prihvatate zamajivace , kojih je, na zalost 99,999999999999% medju "astrolozima"!!!

(od ovih sto se eksponiraju ... privatno ima ih i razumnih !)

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...