Jump to content

Kapacitet za prepoznavanje lepote

Оцени ову тему


w.a.mozart

Препоручена порука

пре 1 сат, w.a.mozart рече

Možda je trebalo da temu naslovim "korelacija između muzike i duhovnog uzrastanja" :) 

Све зависи шта си слушао раније док ниси био  литургијска личност. 

То је као да  имаш мноштво па и вреднеи скупе бижутерије, а пронађеш скупоцени бисер, откријеш га...не можеш више (једноставно не  можеш )да носиш бижутерију.Тачно знаш како изгледа пакао, или бар какао звучи када се нађеш случајно на месту где се  чује разно разна какофонија. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, ali postoje liturgijske osobe (i popovi) :) koje slušaju narodnjake ili uživaju u nekoj drugoj vrsti, ipak je i nešto drugo u pitanju

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, w.a.mozart рече

Da, ali postoje liturgijske osobe (i popovi) :) koje slušaju narodnjake ili uživaju u nekoj drugoj vrsti, ipak je i nešto drugo u pitanju

Svaki žanr budi određenu emociju ili smo mi u različitom raspoloženju i onda nam nekad prija jedan više od drugog. Čak i ako se neko bavi profesionalno klasičnom muzikom na primer znaće da ceni i uglavnom zna, etno i narodnu pesmu ako je kvalitetna.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Финоћа душе...немају сви уметничке капацитете, илити слух за лепо и вредно . Тако се родиш једноставно.   

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Рапсоди рече

Финоћа душе...немају сви уметничке капацитете, илити слух за лепо и вредно . Тако се родиш једноставно.   

ма да бе , каква финоћа, то је бре нит танана. као у оној ,

 

да има небеске тканине ,

загасите , испрепредене од светла и полутаме.

ал он кобајгим их нема, 

сиромашан , барата само са сновима.

раширио снове пред њојзина стопала,

ходај нежно, јер ћеш  ходати по његовим сновима.

 

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

шалим се мало, то је све разонода за лезилебовиће и доколичаре. 

битно је само да си мен оф д ворлд . сори, познаниче , моцарту , што се понашам вако глупо , на добро теми. досадно ми хд 

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Поет рече

ма да бе , каква финоћа, то је бре нит танана. као у оној ,

 

да има небеске тканине ,

загасите , испрепредене од светла и полутаме.

ал он кобајгим их нема, 

сиромашан , барата само са сновима.

раширио снове пред њојзина стопала,

ходај нежно, јер ћеш  ходати по његовим сновима.

 

 

Добро де, дар свише,  емоција свише. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, w.a.mozart рече

Da, ali postoje liturgijske osobe (i popovi) :) koje slušaju narodnjake ili uživaju u nekoj drugoj vrsti, ipak je i nešto drugo u pitanju

Sloww-Enlightenment-Chop-Wood-Carry-Wate

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...