Jump to content

Вечерња служба и литургија у манастиру Црна Река

Оцени ову тему


Препоручена порука

stasi ti stavila zaboga ovo ovdje samo lavovi urlicu i neke  cudni glasovi uopste  se necuje liturgija https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,8223.msg227094/topicseen.html#top

evo opet sad sam poslusala liturgiju i  sledi ovo ma svaki zvukovihttps://www.pouke.org/forum/index.php/topic,8223.new.html#new
Link to comment
Подели на овим сајтовима

stasi ti stavila zaboga ovo ovdje samo lavovi urlicu i neke  cudni glasovi uopste  se necuje liturgija https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,8223.msg227094/topicseen.html#top

evo opet sad sam poslusala liturgiju i  sledi ovo ma svaki zvukovihttps://www.pouke.org/forum/index.php/topic,8223.new.html#new
Стварно има проблема са звуком...

Вечерње се ништа не чује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...