Jump to content

Навијачи

Оцени ову тему


deda

Препоручена порука

???? ?? ?? ????? ?? ??? ???? ?????? ???????? ??????? ???????? ?????????? ????...  ????????? ???????? ? ????? ??????????, ?? ?? ?? ?????? ?? ??? ???? ???????...  ?? ?????????? ?? ??? ???? ???

I meni je sumljivo, al ko god da je momka isakatio i gurnuo u rupu nije normalan, bio on navijac ili db
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.9k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

изјава: не ово не служи сад да причамо о мурканима, већ о поенти двоструког аршина.

ок, сад запамтите овај осећај и пренесите га на сваког муркана који се вратио кући у овом стању после утакмице.

мислим да вам је јасно, да испод шлема,човечја  душа је ко и ви. а да се сваким гласом против узима људскост и оправдава насиље над Господовом иконом - човеком.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi u pravu Medo.Ne znas koliko su roboti poslusni svojim kerovodjama.Imam ja svoja licna osecanja  koja cuvam za njih... 0104_cheesy

ACAB

??? ?? ?????? ???? ???????? ? ????????, ???? ?? ??? ?????????, ??? ??? :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi u pravu Medo.Ne znas koliko su roboti poslusni svojim kerovodjama.Imam ja svoja licna osecanja  koja cuvam za njih... 0104_cheesy

ACAB

??? ?? ?????? ???? ???????? ? ????????, ???? ?? ??? ?????????, ??? ??? :cheesy2:

Hmm...sta da ti kazem na ovo kad mislis da navijaci nemaju osecanja.Pitao bih te sledece,jel bi ti stao braniti neku sestru iz crkve kad bi video da je  mucki prebijaju 5-orica drotova, cak i ne mora biti iz crkve , uglavnom pterpostavimo da je odnos snaga 10 prema 1....jel i tako ne izvrsavamo jevandjelje, braneci slabije???

Da se razumemo, nisam ja da se bilo ko napada bez razloga, al jesam da se svakom odgovri u samoodbrani.Znas mnogo puta ti monstumi kojima je zakon stavio prividnu pravdu u ruke, zna da sa zlom namerom provocira...Ak nisi bio na tekmi, bio si sigurno na nekoj demonstraciji pa si video sta radi narodna milicija...i jel kad odgovarala za svoje zlocine???

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi u pravu Medo.Ne znas koliko su roboti poslusni svojim kerovodjama.Imam ja svoja licna osecanja  koja cuvam za njih... 0104_cheesy

ACAB

??? ?? ?????? ???? ???????? ? ????????, ???? ?? ??? ?????????, ??? ??? :cheesy2:

Hmm...sta da ti kazem na ovo kad mislis da navijaci nemaju osecanja.Pitao bih te sledece,jel bi ti stao braniti neku sestru iz crkve kad bi video da je  mucki prebijaju 5-orica drotova, cak i ne mora biti iz crkve , uglavnom pterpostavimo da je odnos snaga 10 prema 1....jel i tako ne izvrsavamo jevandjelje, braneci slabije???

Da se razumemo, nisam ja da se bilo ko napada bez razloga, al jesam da se svakom odgovri u samoodbrani.Znas mnogo puta ti monstumi kojima je zakon stavio prividnu pravdu u ruke, zna da sa zlom namerom provocira...Ak nisi bio na tekmi, bio si sigurno na nekoj demonstraciji pa si video sta radi narodna milicija...i jel kad odgovarala za svoje zlocine???

???? ?? ???????, ? ? ??????????? ?????? ?? ??????????? ??? ?? ????? ?? ?????? ???? ???.

?????? ?? ??? ??????? ? ???? ?? ???????? ??????. ??? ??? ????? ???? ?????? ????????, ???? ??? ???? ???? ?? ?? ??????, ? ? ?? ?? ????? ?? ? ?? ?? ???????.

??? ?? ?????? ???? ???????? ? ????????, ???? ?? ??? ?????????, ??? ??? klapklap

?????? ???? ?? ???, ??? ???????, ? ??????, ? ??????????, ? ????.

????? ?? ?? ???????? ?? ?? ??????? ?? ?? ?? ????? ???????? ??? ?? ?? ????? ??????? ?? ?????.

???? ??????? ???????? ??? ?????? ???? ??? ???? ?? ??, ????, ?? ? ??????. ????? ??? ?????????? smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ајде мало да сведочим, колико сам ја похватао како и колико дуго траје Божја промисао, барем један њен тренутак љубави на видело ... јес да је самоцитат :drugarstvo:

није баш у духу теме, ал је у духу Божјем 0110_hahaha

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,643.msg31872.html#msg31872

и због тога верујем да је могуће сваком да се осврне на своје злодело и да га пљуне и одрекне се, кроз покајање, тако да не смемо упирати прст, а још мање каменовати ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

JSL (trenutno): Incidenti u Smederevu!

Nedelja, 20. septembar 2009. 17:18

Fudbaleri Crvene zvezde na putu su da nastave lepu tradiciju na gostovanjima Smederevu.

Pred oko 8.000 gledalaca na stadionu Kraj Železare, Zvezda vodi na poluvremenu 1:0, golomSlavka Perovića u 10. minutu.

Smederevci nisu igrali podređenu ulogu, a Živković je imao priliku za izjednačenje kada je iz prve opalio po lopti sa pet metara, ali je njegov udarac zaustavila prečka.

Nastavak meča protekao je u incidentima koje su izazvali navijači Crvene zvezde, koji su u velikom broju došli u Smederevo.

Najpre su na teren pobacali desetine baklji i pirotehničkih sredstava, a onda su dvojica navijača Zvezde utrčali na teren i izazvali novi prekid.

Obezbeđenje je pokušalo da reaguje, ali su ratoborni navijali nastavili da prave probleme, a fudbaleri Zvezde su ih molili(!) da prekinu sa tim i sprečili su obezbeđenje da uhapse izgrednike.

Potom se desio verbalni obračun fudbalea Zvezde i klupe sa ezervnim igračima Smedereva, a sa tribina su se čuli povici sudiji Gogiuću: "Prekini meč, prekini meč!".

http://www.mondo.rs/sport/vesti/text.php?vest=147310
potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...