Jump to content

Разговарајући са Апостолима и светитељима сазнала сам ...

Оцени ову тему


Да ли вам се допада тема ?  

15 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли вам се допада тема ?

    • Да
      10
    • Не
      5


Препоручена порука

  • Одговори 53
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Ja te uopšte ne uznemiravam, samo ti postavljam jednostavna pitanja. Ipak je ovo forum, mesto za razmenu mišljenja i diskusije.

Ok, šta znaš još o instituciji oglašenih?

Da li oni postoje i dalje?

фарисејска посла хахахахахахаххаха

Sestro, upravo se ti ponašaš farisejski.

Pominješ instituciju koja ne postoji više u Crkvi, pričaš ovo ono, govoriš nešto o ljubavi, a ni trunku iste ne pokazuješ, i propovedaš (iako navodno nemaš blagoslov), i još propovedaš jednu manastiromaniju koja narušava Crkveno telo.

No, što bi se reklo,

idi s milim Bogom,

praštaj,

pomjani,

svako ti dobro od Gospoda.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одабери неколико реченица из њеног текста које нису примењиве у овом времену !

већ јесам.
ПА ДА ЧУЈЕМО
па ни на ово питање што сам ти поставио у вези подизања деце у херметизму ми ниси одговорила, а још би хтела?

и лепо ти човек написа да оглашени не постоје више у Цркви ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Opet ti copy/paste.

I obrati pažnju na to što si kopirala.

Ključna reč je "bili".

Oglašeni danas kao institucija ne postoje.

No, kad pogledam ljude danas u Crkvi i katoličku srednjevekovnu pobožnost koju donose sa sobom, sve više sam ubeđen da se institucija oglašenih mora vratiti. Hitno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако ли те десна рука твоја саблажњава, одсијеци је и баци од себе; јер ти је боље да погине један од удова твојих него ли да све тијело твоје буде бачено у пакао.

Свето Јеванђеље од Матеја, Гл. 5, 30.

Чудно је ово што је казано и потпуно недокучиво људском разуму. Мислим, додуше, да они оштроумнији међу вама већ предвиђају шта су рекли учитељи Васељене.

Господ овде говори о онима за које мислимо да су нам пријатељи, а наносе нам штету; на пример, неки младић има пријатеља лењивца ( пијаницу, наркомана, прељубника, рукоблудника, итд ) и његов унутрашњи немир наноси му штету.

Таквог, дакле, презрите као уд који вас саблажњава, и удаљите се од њега.

Са ким ја онда да се дружим ?

Ту Господ такођше мисли на наше страсти,да их одсецамо од себе и бацамо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja Sefora sasvim smireno govorim, ti si ta koja ovde viče.

Nekršteni i oglašeni nisu isto. Oglašeni ne postoje.

Otkud ti znaš da ja nemam blagodati i smirenja?

I da, raspravljao bih se do sutra ako treba, kako bi ti uvidela mrak iz kog propovedaš (a nemaš blagoslov da propovedaš, ti kaza).

Otkud ja da znam da ti išta od tog što kopiraš razumeš?

Zapravo, samo pokazuješ da ništa ne razumeš.

A propovedaš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

сефора, а где си ти део овог текста свете царице Романове уопште пре овог тренутка копирала, пошто је ово нешто сасвим ново?

па ћу тек онда моћи смислено да ти одговорим ...

није проблем у писању свето Теофилакта већ у товјем тумачењу, о томе ти причамо све време ... не тумачи се то буквално ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...