marija Написано Август 19, 2009 Пријави Подели Написано Август 19, 2009 Прочитала још онда, изузетно интересантно штиво, искрено морам га пажљивије прочитати, јер прошли пут је било на брзину. Ипак се морам на појединим деловима зауставити и са пажљом их пропратити Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
PD Написано Август 19, 2009 Пријави Подели Написано Август 19, 2009 Procitala jedan deo i ne vratih se za ostatak. Interesantno, veomaaaaa....dat cu mom suprugu da procita pa vam staviti njegov komentar jer je on bolji znalac na tom polju od mene. Svako dobro! My wish for you Be with God-and may God be with you! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука